5 lipca 2022 | 9:42pm

Abby De La Rosa nie wydaje się przeszkadzać bycie częścią dużej rodziny.

Podczas Instagram Live we wtorek, zwolennicy ciężarnej DJ zapytali ją, jak czuje się z tym, że Nick Cannon – który jest ojcem wielu dzieci z różnymi kobietami, w tym z nią – ma tak wiele dzieci.

„Dorastałam z tak silnym poczuciem rodziny!” wyjaśniła. „Mam 14 wujków i ciotek i hella kuzynów!”

Następnie dodała, że „nie szuka nikogo, kto zrozumie lub zgodzi się” z tym, jak się czuje i po prostu komentowała swoją własną dynamikę rodzinną.

„Dla mnie moje dzieci mające tyle rodzeństwa są fajne” – podsumowała. „Dzieci są błogosławieństwem w jakimkolwiek charakterze, który może być”.

W zeszłym miesiącu De La Rosa, 31, ujawniła, że ponownie spodziewa się dziecka, które ma się pojawić 25 października. Jest już mamą 1-letnich bliźniaków Zion i Zillion, które dzieli z Cannonem, 41.

Zaledwie tydzień po ogłoszeniu ekscytującej wiadomości, De La Rosa i Cannon świętowali pierwsze urodziny swoich synów bliźniaków w Disneylandzie.

Była gwiazda Nickelodeon tryskała nad swoją mamą w poście na Instagramie w tym czasie, pisząc, „Zrobię to moją misją, aby chłopcy wiedzieli, jak zaszczyceni i uprzywilejowani są, aby mieć tak niesamowitą, kochającą, silną, odporną i wspaniałą Matkę!”

Cannon jest również ojcem 11-letnich bliźniaków jego i Mariah Carey – Moroccana i Monroe. Dzieli również dwójkę dzieci – Golden „Sagon,” 5, i Powerful Queen, 1, – z Brittany Bell.

Nick Cannon, Mariah Carey, twin children
Cannon ma również 11-letnie bliźniaki z piosenkarką Mariah Carey.
Steve Granitz/WireImage

Prowadzący „Zamaskowanego piosenkarza” spodziewa się również dziecka z modelką Bre Tiesi. Wiadomość ogłosił miesiąc po tragicznej śmierci 5-miesięcznego syna jego i Alyssy Scott, Zen, na raka mózgu.

Czytaj również:  Uwielbiane przez gwiazdy słodycze do zamówienia na Dzień Matki: Czekolada, więcej

Po intensywnym backlashu na temat tego, ile dzieci miał w tym samym czasie, Cannon ujawnił w maju, że rozważa wazektomię.

„Nie chcę całkowicie zaludnić Ziemi, ale na pewno nie mogę się doczekać, aby opiekować się i kochać wszystkie dzieci, które obecnie mam”, powiedział E! News, zauważając, że nie „szuka” więcej dzieci.