wtorek, 30 maja, 2023

Ostatnie posty

A Trip Inside Peacock’s Mystery Comedy „The Resort

Witamy w 179. odcinku TV’s Top 5, podcastu telewizyjnego The Hollywood Reporter.

Co tydzień gospodarze Lesley Goldberg (redaktor telewizyjny z zachodniego wybrzeża) i Daniel Fienberg (główny krytyk telewizyjny) przedstawiają najnowsze wiadomości telewizyjne z kontekstem biznesowym i krytycznym, witają showrunnerów, kierowników i innych gości, a także zapewniają krytyczny przewodnik po tym, co warto oglądać (lub pominąć, w zależności od przypadku).

W tym tygodniu dołączył do nas Palm Springs pisarz Andy Siara, aby omówić swój nowy program z pętlą czasową, komedię tajemnic Peacock The Resort.

Oto jak rozgrywa się ten odcinek:

1. Nagłówki
Krysten Ritter, Jeopardy, For All Mankind, Kate Winslet, Bryan Cranston i Samantha Bee prowadzą w tygodniu w nagłówkach telewizyjnych.

2. Nagłówki San Diego Comic-Con
Andrew Lincoln i Danai Gurira powracają do The Walking Dead ale w limitowanej serii, a nie w serii filmów fabularnych. Sarah Michelle Gellar zamienia wampiry na wilki, a Marvel ujawnia, jak jego program telewizyjny pasuje do fazy piątej i szóstej.

3. Skandal WWE
Przyjaciel 5 i Wrestle Buddies współgospodarz Chris Hayner dołącza do programu by wyjaśnić jak skandal Vince’a McMahona wpływa na teraźniejszość i przyszłość WWE. Jak jego odejście wpływa na to co fani zobaczą w telewizji? Czy firma zostanie sprzedana? Nastaw się na to.

4. Showrunner Spotlight
Andy Siara,
który zdobył nominację WGA za swój scenariusz do Palm Springs, dołącza do nas, aby zagłębić się w swój tajemniczy serial komediowy Peacock The Resort, w którym występują William Jackson Harper i Cristin Milioti. Siara opowiada o tym, że ośmioodcinkowy, półgodzinny serial nie jest tym, czego oczekują widzowie. „Widzowie są szkoleni do oglądania historii o wielu liniach czasowych … czekamy na tę historię o krwi, śmierci i morderstwie”, mówi. „To jest nie historia o krwi śmierci i morderstwie; to historia miłosna”

Czytaj również:  PBS wyemituje adaptację "In a Different Key" w grudniu

5. Kącik Krytyka
Jak zwykle, wracamy do spojrzenia Dana na to, co warto obejrzeć (lub pominąć) w ten weekend. W tym odcinku, on waży się na Apple Surface, Netflix Keep Breathing, Peacock The Resort i FX/Hulu Reservation Dogs.
Usłysz to wszystko teraz na TV’s Top 5. Koniecznie zasubskrybuj podcast, aby nigdy nie przegapić żadnego odcinka. (Recenzje mile widziane!) Możesz również wysłać do nas e-mail z tematami lub pytaniami Mailbag, które chciałbyś poruszyć w przyszłych odcinkach na [email protected].

Latest Posts

Nie przegap