28 marca 2023 r. |10:47

Odsuń się, Kylie Jenner – jest nowa aspirująca młoda miliarderka na dorobku.

Najstarsza córka Kim Kardashian i Kanye Westa, North West, może dołączyć do rodzinnego biznesu zakładając własną linię kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Według dokumentów złożonych w Amerykańskim Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych (USPTO) i uzyskanych przez Page Six Style, Kardashian ciężko pracuje ubiegając się o znak towarowy dla wszystkich czterech imion swoich dzieci – ale jej 9-latka może robić największe postępy.

Podczas gdy LLC gwiazdy „Kardashians” początkowo złożyła wnioski pod nazwami North West, Saint West, Chicago West i Psalm West w 2022 roku, zaktualizowała te dla tween wcześniej w tym miesiącu.

Nazwisko North zostało użyte w odniesieniu do wielu produktów kosmetycznych, w tym kremów nawilżających, serum do skóry, olejków do twarzy, żeli do kąpieli, lakierów do paznokci, szamponów, żeli do włosów i innych, a także wszelkiego rodzaju zabawek.

North West smiling in a car.
North West może być kolejnym pokoleniem potentatów urody Kardashian-Jenner po tym, jak mama Kim Kardashian złożyła wnioski o zastrzeżenie znaku towarowego dla imienia 9-latki w produktach do pielęgnacji skóry, włosów i zabawkach.
kimkardashian/Instagram
Kim Kardashian and North West posing together at a fashion show.
North zawsze interesowała się modą i urodą. Razem z Kardashianem nosiła pasujące do siebie pierścionki na nosie podczas pokazu Jean Paul Gaultier w 2022 roku.
Getty Images
A selfie of Kim Kardashian and North West.
The tween i założycielka Skims mają ponad 15 milionów followersów na ich wspólnym koncie TikTok, gdzie pokazują swoje procedury pielęgnacyjne, makijaż i więcej.
kimkardashian/Instagram

Chociaż Kardashian-Jennerowie są znani z składania licznych wniosków o znak towarowy, które nie zawsze owocują produktami – fani wciąż czekają na linię kosmetyków do pielęgnacji skóry Kris Jenner – to ma sens, że North byłaby kolejną osobą w rodzinie, która zajęłaby się urodą.

Nie tylko miałaby mnóstwo profesjonalnych porad od swojej mamy (która uruchomiła swoją linię pielęgnacyjną Skkn by Kim w zeszłym roku i ma perfumy, makijaż i ubrania) i ciotek Kylie (Kylie Cosmetics, Kylie Skin, Kylie Baby) i Kourtney Kardashian (Poosh), ale North jest już na szybkiej ścieżce do wpływania na przemysł kosmetyczny.

Jej i Kim wspólne konto TikTok może pochwalić się 15,4 milionami zwolenników, a preteenka często zamieszcza filmy z jej rutyną pielęgnacyjną, makijażem z efektami specjalnymi i nie tylko.


Dla więcej Page Six Style, które kochasz …

  • Kupuj nasze ekskluzywne towary
  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię Style Trial
Czytaj również:  Bill Clinton ma przypadkowe spotkanie z jednym z ratujących mu życie chirurgów serca

North jest nawet tak dobra w tworzeniu wiarygodnego makijażu, że jej gospodyni raz wezwała władze, kiedy myślała, że w domu Kardashianów-Westów jest prawdziwe miejsce zbrodni.

Została również doceniona za swoje talenty w różnych magazynach, stylizując swoje rodzeństwo do ich prezentacji w Vogue w zeszłym roku. A kiedy miała zaledwie 5 lat, North zdobyła swoją pierwszą solową okładkę dla nikogo innego jak wydania Beauty Inc. WWD.

Być może okładka Forbes jest w jej przyszłości.