Strona główna Paznokcie Znana influencerka w nowej roli! Paula Jagodzińska jako hi Colour Creator marki...

Znana influencerka w nowej roli! Paula Jagodzińska jako hi Colour Creator marki hi hybrid!

1374
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Każdy kto interesuje się polską sferą modową z pewnością zna Paulę Jagodzińską, autorkę bloga Beauty Fashion Shopping. Grono jej fanów stale rośnie – na Instagramie zgromadziła już ponad 230 tys. obserwatorów! Choć nie przepada za ściankami, to znane firmy stale chętnie z nią współpracują. Tak też jest w przypadku marki hi hybrid, której ambasadorką jest już od listopada 2017 roku. Tym razem, w ramach współpracy Paula zaprojektowała własną linię lakierów hybrydowych hi Vibes. Dawanie radości w drobnych gestach? Easy! Sprawdźcie co stworzyli razem!

fot. materiały prasowe

To właśnie lato i towarzyszące mu pozytywne emocje były dla nas inspiracją przy kreowaniu kolekcji hi Vibes. Linia zawiera 12 soczystych kolorów, na widok których natychmiast powrócimy do przyjemnych wspomnień.

fot. materiały prasowe

To jak prezentują się kolory nowych lakierów hybrydowych hi hybrid, możemy zobaczyć na zdjęciach Krzysztofa Adamka, który jest autorem sesji zdjęciowej, powstałej na potrzeby kampanii. Nie bez powodu na plan zdjęciowy wybrano Poznań, rodzinne miasto Pauli. To właśnie tutaj najchętniej spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Kadry z sesji, możemy już podziwiać na wszystkich oficjalnych kanałach marki hi hybrid oraz Pauli Jagodzińskiej.

fot. materiały prasowe

Zobacz także:Międzynarodowy Dzień Jogi pod hasłem Joga styl życia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here