Strona główna Rozrywka Zapraszamy na II Bal Charytatywny Wielkie Serca

Zapraszamy na II Bal Charytatywny Wielkie Serca

1788
PODZIEL SIĘ

W imieniu naszym oraz Stowarzyszenia Małe Rzeczy mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie – II Bal Charytatywny Wielkie Serca, który odbędzie
się 19 października o godzinie 19.00 w Hotelu Bulwar**** w Toruniu.

Celem Stowarzyszenia Małe Rzeczy jest zebranie środków na wsparcie budowy domu chronionego dla osób wykluczonych społecznie. Na scenie wystąpi Krzysztof Kasowski K.A.S.A, a galę poprowadzi Ryszard Rembiszewski.

Będziemy gościć przedstawicieli samorządowych, ludzi kultury, sztuki i show businessu. Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Torunia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy i osoby chcące stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia do nabycia biletów. 

Miejsce wydarzenia

Czterogwiazdkowy Hotel Bulwar mieści się w dawnych koszarach pruskiej twierdzy Toruń, która powstała na miejscu wyburzonego w 1656 roku klasztoru benedyktynek. W latach 2001-2009 koszary zostały zaadoptowane na ekskluzywny Hotel Bulwar, który słynie z wygodnych pokoi, nowoczesnych i eleganckich wnętrz oraz doskonałej kuchni międzynarodowej. Goście hoteli mogą korzystać również z zabiegów SPA, sauny i jaccuzzi.

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe

Stowarzyszenie Małe Rzeczy

ul. Staropoznańska 131-133 88-100 Inowrocław Telefon: +48 669 506 038 E-mail: biuro@malerzeczy.org WWW: www. malerzeczy.org

Serwis Portal Gwiazd został patronem medialnym wydarzenia. Będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenie. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here