Strona główna Wydarzenia XII edycja Warsztatów z Gwiazdą! – Allaboutlife

XII edycja Warsztatów z Gwiazdą! – Allaboutlife

1163
PODZIEL SIĘ

Warsztaty z Gwiazdą to autorski projekt portalu Allaboutlife dla blogerów, gwiazd, influencerów i mediów.  8 listopada odbyła się już dwunasta edycja tego spotkania pod hasłem Zdrowe jesienne smaki. Gwiazdami byli tancerz Rafał Maserak oraz influencerki AshPlumPlum i Czosnek w Pomidorach.

Przygotowali przepyszne, łatwe i bardzo zdrowe przepisy. A potem wszyscy razem tańczyli pod okiem Rafała  – zobaczcie zdjęcia.

Projekt warsztatów ma na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, umiejętną i bezpieczną pielęgnację kobiecej urody. Dbanie o siebie, poruszanie ciekawych i ważnych tematów związanych z codziennym życiem każdej kobiety oraz prezentację nowości rynkowych. Warsztaty z Gwiazdą edycja “Zdrowe jesienne smaki” odbyły się w restauracji FatBuddha.

Partnerami XII edycji Warsztatów byli: sery Lazur, Oryginalny Sok, przyprawy Appetita, Runoland, płatki Mixit, paluszki krabowe Surimi od Vici oraz Runoland. Partnerem części lifestyle był Oway Polska, Skip Wish oraz Enso Electronics. O czystość naszej kuchni zadbały kosmetyki do domu Mill Clean.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here