Strona główna Wywiady WYWIAD: Kriss Sheridan polsko-amerykańska gwiazda znów w Polsce!

WYWIAD: Kriss Sheridan polsko-amerykańska gwiazda znów w Polsce!

2733
PODZIEL SIĘ
Kriss Sheridan polsko-amerykańska gwiazda znowu w Polsce! Co łączy piosenkarza z Edytą Górniak?

Najnowszy twój singiel to „I don’t wanna say goodbye”(nie chcę Cię pożegnać) – o czym opowiada piosenka?

Dominują tam trzy główne emocje: miłość, złość i nadzieja. Moja piosenka opowiada o nieszczęśliwej miłości. To historia w której zdradza Cię dziewczyna, ale Ty nadal ją kochasz. Tak jak wszystkie moje piosenki bazują na moim życiu prywatnym. W skrajnych emocjach siadam przy biurku i zaczynam pisać.

Jak powstawał teledysk do twojego nowego singla i czym różni się od teledysku do piosenki „Happy”?

„I don’t wanna say goodbay” drugim singlem po „Happy” był kręcony zimą w styczniu przy  -5 stopni  tym razem w Polsce w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. Plan zdjęciowy trwał jeden dzień, od rana do późnej nocy. Grzaliśmy się w samochodach, za co dziękuje mojej ekipie iż pomimo pogody dała radę. W teledysku musiałem zejść do wody w stroju nurka i to było największe wyzwanie dla mnie. Reżyserem jest Piotr Smoleński ten sam co stworzył wszystkie teledyski dla  Cleo/Donatana, również dla Maryli Rodowicz i Sylwii Grzeszczak. Teledysk „Happy” był kręcony w Norwegii, pokazuje piękne letnie krajobrazy i nic specjalnego nie dzieje. Chciałem nakręcić teledysk taki który ma fabułę jak w filmie, gdzie widz czeka na to co się wydarzy.

Jakie były początki Twojej kariery muzycznej?

Z muzyką mam styczność od dziecka, nawet śpiewałem w chórze gospel w Nowym Yorku. Choć na początku chciałem być aktorem to muzyka zwyciężyła.

Zarówno „Happy” jak i „Don’t wanna say goodbye” to anglojęzyczne ballady- czemu właśnie ballady po angielsku?

Ballady, bo doskonale czuję się w takich klimatach. Wszystko przez te przeżycia, związki – nie potrafię pisać na ten moment wesołych piosenek. Na trzecim singlu zdradzę, że będzie piosenka w języku polskim.

Gdybyś miał zaśpiewać duet z kimś, to kto to by był?

Z Edytą Górniak! Naprowadzają mnie radiowcy na nią, ponieważ ma taką wrażliwość muzyczną śpiewa piosenki liryczne. Często bywam w Los Angeles tak jak Edyta Górniak– mamy też wspólnych znajomych i producentów. Wspólnym znajomym jest Allan Roy Scott mój producent i producent Edyty Allan Rich, którzy są przyjaciółmi.

Gdzie zobaczymy Cię następnym razem?

Jutro mam nagranie dla TVP Polonia o godzinie 22.oo więc zapraszam do oglądania.

Wywiad: Marta Rodzik

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here