Strona główna Wydarzenia Wyjątkowy gość na Press Day marki 303 Avenue!

Wyjątkowy gość na Press Day marki 303 Avenue!

1119
PODZIEL SIĘ

Wczorajszy Press Day 303 Avenue pozostanie nam na długo w pamięci. Oprócz zaprzyjaźnionych z marką: Marty Kuligowskiej, Bogny Sworowskiej, Marii Winiarskiej, Zosi Ślotały Piotra Czaykowskiego czy Anny Męczyńskiej mieliśmy zaszczyt spotkać wyjątkowego gościa. Z wizytą pojawił się były komisarz Unii Europejskiej ds. rozszerzenia Unii Günter Verheugen.

Zobacz galerię z wydarzenia:

303 Avenue w najnowszej kampanii „Tales of Marrakech” po raz kolejny zabiera nas w barwną, inspirującą podróż. Zdjęcia których autorka jest Dorota Porębska pokazują wyjątkowe kolory i klimat Marakeszu, zwanego też różowym miastem. Modelka Pamela Nowak idealnie współgra z ubraniami marki, która w bieżącym sezonie postawiła na lniane tkaniny i bardziej odważne wzory odsłaniające talię. Po raz pierwszy w kolekcji pojawiły się dopasowane body, noszone do spódnic midi i spodni culottes. Idealnym dopełnieniem kolekcji są buty włoskiej marki Manebi oraz popularne okulary Le Specs, które dostępne będą od kwietnia w sklepach 303 Avenue.

Zdjęcia z sesji zdjęciowej:

Wyjątkowym atutem sesji zdjęciowych 303 Avenue jest to, że powstają one w trzyosobowym zespole, co oddaje spontaniczny charakter zdjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here