Strona główna Wydarzenia Wybory Miss Egzotica 2018 w centrum handlowym. Która kandydatka skradła serca Polaków...

Wybory Miss Egzotica 2018 w centrum handlowym. Która kandydatka skradła serca Polaków ?

2804
PODZIEL SIĘ

W centrum handlowym Blue City odbyła się ósma edycja wyborów MISS EGZOTICA, prowadzącymi gali byli Omenaa Mensah i Andrzej Sołtysik a organizatorem Serafina Ogończyk-Mąkowska. Na gali pojawili się m. in. Laura Łącz, Tomasz Martyński z żoną Divine Kitenge Aziza – Miss Egzotica 2015, Patrycja Kujawa z mężem, Tomasz Puzon, Rafał Bryndal, Jarosław Milner.

KANDYDATKI

Na tegorocznych wyborach nie zabrakło pięknych sukien od projektantki Patrycji Kujawy, które zaprezentowały kandydatki na Miss. Piękne malownicze wzory na białych tkaninach ukazujące motywy kwiatowe i ptaki. Takie same kreacje mogliśmy zauważyć na pokazie w atelier Patrycji we wrześniu 2017.

Wieczór umilił muzyk Thomas Martin pokazując filmik z swojego ślubu z przepiękną Divine, obecnie para spodziewa się dziecka. Omenaa Mensah wspomniała o spotkaniu, które odbyło się 7 lutego w sprawie współpracy międzynarodowej na tle globalnym i kulturowym. Na spotkaniu omawiano również książkę pt.: “Wybieram Polskę”.

Zobacz relacje z wydarzenia:

Wśród piętnastu kandydatek były dwie Polki, jedna z woj. pomorskiego Klaudia Tołłoczko, druga z woj. lubelskiego Klaudia Korczyk, która awansowała do finałowej szóstki i została II Vice Miss. Ostatecznie wybory wygrała Rumbidzai Parichi z Zimbabwe.

RUMBIDZAI PARICHI
Tekst: Marta Rodzik

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here