Strona główna Moda Trend: Ubranka dla dzieci z wełny!

Trend: Ubranka dla dzieci z wełny!

1000
PODZIEL SIĘ

Rodzice mają różne podejście w  kwestii ubioru swojego dziecka. Dla jednych kluczową rolę odgrywa funkcjonalność ubrania, inni stawiają na jakość i cenę, a jeszcze inni pragną, by ich pociecha wyglądała modnie. Dziecięca moda daje nieskończoną ilość możliwości. 

Jeżeli spacery w poszukiwaniu oryginalnych ciuszków dla dzieci już Cię męczą i szukasz ciekawej alternatywy dla  ubranek masowej produkcji, sama spróbuj stworzyć na drutach niepowtarzalne rzeczy.

Wełna to bardzo uniwersalny materiał, z którego jesteśmy w stanie wyczarować prawie wszystko: sweterki, bluzeczki, czapki, szaliki, body czy kamizelki. Ręcznie wykonany, unikalny sweterek z pewnością będzie hitem nadchodzącego sezonu. Do wykonania własnoręcznie zrobionego ubranka dla naszej pociechy, będziemy potrzebowali drutów, odpowiedniego materiału i odrobiny chęci. Jeżeli nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z drutami, to możemy skorzystać z gotowych zestawów zawierających instrukcję oraz niezbędne akcesoria.

Od niedawna w Polsce dostępne są kompletne zestawy do robienia na drutach firmy We Are Knitters. W każdym zestawie We Are Knitters znajdują się wszystkie elementy potrzebne, by wykonać własną, wyjątkową robótkę. W zestawie do wykonania dziecięcego sweterka znajdziemy więc:  wełnę, drewniane druty, wzór, oraz metkę. Aby robótki stały się jak najbardziej komfortowe, druty zostały wykonane z drewna bukowego, każda para robiona jest ręcznie przez wyspecjalizowanego rzemieślnika.

Zobacz także: Trend: Obcas kaczuszka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here