Strona główna Jedzenie Warsztaty kulinarne – gotowanie z Gwiazdami!

Warsztaty kulinarne – gotowanie z Gwiazdami!

1466
PODZIEL SIĘ
Ewa Szabatin

Za nami kolejne dwie edycje warsztatów z All About Life.  Podczas pierwszego spotkania gotowaliśmy z Karoliną Szostak i Martą Kordyl przepisy ze wspólnej książki Pań Mój spektakularny detoks. To przyjaciółki, które połączyła pasja do zdrowego odżywiania, dbania o smukłą i zadbaną sylwetkę. W trakcie warsztatów zaprezentowane zostały dania, które świetnie sprawdzą się podczas diety odchudzającej czy detoxie. Spotkanie zaczęło się od rozmowy z Karoliną, której spektakularna metamorfoza na przełomie ostatnich lat wzbudza zachwyt obserwatorów i mediów, a dziennikarka jest na okładkach największych magazynów. Uczestnicy pytali o przebieg metamorfozy dziennikarki, jak się odżywia i z jakich zabiegów korzysta. Wiele pytań dotyczyło również postu dr. Dąbrowskiej, z którego korzystała.

Zobacz także: Cindy Crawford w kampanii Reserved!

Ashplumplum i Olciiak

W spotkaniu wzięli udział: Karolina Szostak, Marta Kordyl, Ewa Szabatin, Maciej Lisowski, blogerki: Neonowa Strzała, Manufaktura Radości, Ashplumplum, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Kałuża i wiele innych.

Przypominamy, że warsztaty z Gwiazdą to nie tylko spotkania, podczas których mamy możliwość przygotowania wyśmienitych dań. To przede wszystkim pełne inspiracji i wspólnej wymiany doświadczeń spotkania o charakterze edukacyjnym.

Monika Mrozowska

Prowadzący oraz gwiazdy uczestniczące w projekcie to osoby z dużym doświadczeniem w dziedzinie zdrowego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Wspólne gotowanie to doskonały czas, w których uczestnicy mogli wymienić doświadczenia, odpowiedzieć na nurtujące nas pytania z zakresu zdrowego odżywiania i dbania o zdrowie. Spotkanie poprowadziła Ewa Szabatin.

Drugie warsztaty to specjalna świąteczna edycja, a prowadzącymi były: Monika Mrozowska i Katarzyna Błażejewska- Stuhr.

Katarzyna Stuhr

Obie Panie o zdrowym odżywianiu wiedzą prawie wszystko. Kasia to dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Swoim pacjentom proponuje diety oparte na produktach sezonowych, lokalnych i naturalnych.  Autorka m.in książki „Odżywienie dzieci mądre i zdrowe” oraz „Jak zamieszać w swoim życiu czyli KOKTAJLE dla zdrowia i urody”. Autorka bloga www.kachstuhr.pl

Ashplumplum i Olciiak

 

Monika Mrozowska – aktorka, propagatorka zdrowego odżywiana. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Autorka i współautorka książek kulinarnych – m.in. Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie oraz Słodko zdrowo świątecznie. Wegetarianka. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne, przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

Warsztaty zgromadziły wielu blogerów i Influencerów, takich jak min. Ewa Szabatin, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Kałuża, Ashplumplum, Olciiak, Neonowa Strzała.

Magdalena Antosiewicz
Agnieszka Kałuża
Monika Mrozowska

O oprawę kulinarną zadbały marki: Hortex, OSM KRASNYSTAW, Zepter, Baziółka, która tym razem wprowadziła nowość czyli zioła cięte.

Ponadto mieliśmy okazję zobaczyć nowe witaminy i mikroelementy marki Cheers, kosmetyki Orientana i designerskie stoisko firmy SF MEBLE ( KARE POLSKA). O higienę rąk zadbała marka Clean Hands.

To było świąteczne spotkanie, stąd wielu blogerów przyszło ze swoimi dziećmi, które gotowały razem z rodzicami, a w przerwach grały w grę RURKA WODNA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here