Strona główna Wydarzenia U Fryzjerów koncert charytatywny z udziałem Gwiazd! Zobacz  kto wspiera fundację FAR!

U Fryzjerów koncert charytatywny z udziałem Gwiazd! Zobacz  kto wspiera fundację FAR!

1131
PODZIEL SIĘ

W salonie fryzjerskim u Fryzjerów w Warszawie odbył się koncert w którym zaśpiewali Izabella Trojanowska, Anna Karwan, Leszek Stanek i Majka Jeżowska.  Spotkanie poprowadziła aktorka młodego pokolenia Dominika Gwit.

Barbara Pasek

Salon od lat wspiera fundację FAR , która pomaga dzieciom, młodzieży oraz  osobą dorosłym na wózkach inwalidzkich.  Jedną z reprezentantek fundacji jest Justyna Kołakowska, która jest stałą klientką salonu. Akcja ma na celu zebrać odpowiednią ilość środków na wózek rehabilitacyjny dla jednego z podopiecznych z fundacji.

W tym celu pojawili się Ola Kot, Magdalena Antosiewicz, Agnieszka Ludwisiak i Dominika Zasiewska. Nie zabrakło również Mateusza Szymkowiaka, Lady Niny, Magdaleny Żabickiej.

Koncert rozpoczęła Izabella Trojanowska piosenką „Wszystko czego dziś chcę”. Ania Karwan zaśpiewała „Aleją Gwiazd” oraz „Purple Rain”. Mieliśmy okazję posłuchać cudownego głosu Leszka Stanka.  Majka Jeżowska zaskoczyła nie tylko strojem ale też licytacją swojej nowej płyty  Bajkowo. Płyta została wylicytowana na kwotę 500 zł przez pana Krzysztofa. Na koniec została zaśpiewana przez wszystkie gwiazdy piosenka M. Jeżowskiej pt: „Na raz, na dwa” wraz z przedstawicielami fundacji FAR.

Zobacz relacje z wydarzenia:

Tekst: Marta Rodzik, zdjęcia: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here