Strona główna Telewizja Trzy siostry z Hollywood w TopModel TVN

Trzy siostry z Hollywood w TopModel TVN

1211
PODZIEL SIĘ
Kiedy tylko skończyły studia wszystkie trzy postanowiły, że wyemigrują z rodzinnego Bielska Podlaskiego. Siostry realizowały swój amerykański sen i zamieszkały w USA. Prowadzą firmę medyczną w Los Angeles, gdzie każda wykorzystuje swoje umiejętności zawodowe. Mają też własne zainteresowania.
Violet próbuje swoich sił w śpiewaniu, a Angel już pracowała jako modelka. To ona pięć lat temu jako pierwsza dostała się do konkursu Top Model Worldwide. Potem w jej ślady poszły dwie pozostały siostry, zajmując w Londynie wysokie pozycje. Teraz przyszedł czas na program Top model w Polsce. Wszystkie trzy: Violet, Angel i Anna Oliferuk wystąpiły w drugim odcinku, 10 września, a czy dojdą do finału przekonamy się w trakcie programu.
Modelki zrobiły pozytywne wrażenie i spodobały się Joannie Krupie, która dowiedziała, że ma takie fajne sąsiadki w Los Angeles. Siostry na dobre zaaklimatyzowały się w USA i poznały tam wiele gwiazd ze świata filmu czy muzyki. Wspiera je Jennifer Lopez, która współpracuje ze Stevem Mackey’em. Steve jeździ z Jennifer na koncerty a takze pracuje przy Voice of USA. Prywatnie przyjaźni sie z Violet i ma z nią zajęcia wokalne. Violet nagrała także piosenkę z Brandonem Howardem. Na tę samą siłownię co dziewczyny chodzi Sylwester Stallone, który też trzyma kciuki za siostry. Wszyscy są ciekawi jak daleko zajdą sympatyczne blondynki w Top Model.

1 KOMENTARZ

  1. Wyglądają strasznie, efekty operacji plastycznych… i co sobą reprezentują oprócz popularnych znajomych. Ja też mieszkam w tym samym mieście do Wojewódzki Kuba napiszecie o mnie????????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here