Strona główna Telewizja Telekamery 2018 rozdane! Zobacz relacje i w czyje ręce trafiły statuetki!

Telekamery 2018 rozdane! Zobacz relacje i w czyje ręce trafiły statuetki!

2897
PODZIEL SIĘ

Kolejna gala Telekamer przeszła do historii- to już dwudziesta impreza z cyklu przyznawania nagród przez magazyn „Tele Tydzień” za osiągnięcia telewizyjne. Gala w tym roku odbyła się bez transmisji TVP.

Laureatką w kategorii Aktorka została piękna Maja Ostaszewska z wynikiem 40% głosów.

W kategorii Aktor wygrał Mikołaj Roznerski pokonując Macieja Zakościelnego i Krystiana Wieczorka. Przystojny, młody aktor ma wielu fanów bo zdobył 66% głosów. Ubiegłorocznym zwycięzcą w kategorii Aktor był Michał Żebrowski.

Oglądacie serial „Diagnoza”- tak ? To się świetnie składa bo właśnie w tym roku ten serial zdobył statuetkę w kategorii Serial.

Osobowością Telewizyjna została w swych reportażach podróżniczych najbardziej niepokonana kobieta Martyna Wojciechowska.

A najbardziej znanym głosem sportowym został Dariusz Szpakowski. To on otrzymał statuetkę w kategorii komentator sportowy. To już kolejna Telekamera z rzędu, która wpadła w ręce Dariusza Szpakowskiego.

Tak jak w ubiegłym roku statuetka w kategorii Prezenter Pogody otrzymała Marzena Słupkowska. W tamtym roku miała na sobie piękną klasyczną czerń, w tym roku niestety nie odebrała statuetki osobiście.

Anita Werner odebrała Telekamerę w kategorii prezenter informacyjny z 54 % przewagą głosów w koronkowej czerni wyglądała zjawiskowo. To już trzecia statuetka w przeciągu kariery prezenterki telewizyjnej.

ANITA WERNER

Telekamera w kategorii Nadzieja Roku w tamtym roku trafiła do Marceliny Zawadzkiej. W tym roku otrzymał ją Filip Chajzer. Na swoim koncie na Instagramie podziękował głosującym na niego w tej kategorii.

FILIP CHAJZER

Telekamera za Program Telewizyjny otrzymał Polsat za „Twoja twarz brzmi znajomo”. Statuetka za serial fabularno-dokumentalny otrzymał : „Lombard życie pod zastaw”.

Kategoria Juror należała do piosenkarza, show-mena Michała Szpaka. Wokalista został doceniony za rolę jurora w programie „The Voice of Poland”.

Zobacz pełną relacje z wydarzenia:

Złote Telekamery są nagrodami specjalnymi w tym roku trafiły do Barbary Kurdej- Szatan w pięknej sukience od Violi Piekut oraz do Michała Żebrowskiego i serialu „Na sygnale”.

Tekst: Marta Rodzik

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here