Strona główna Akcesoria Swarovski, premiera kolekcji SS18!

Swarovski, premiera kolekcji SS18!

1549
PODZIEL SIĘ
Swarovski, premiera kolekcji SS18!

We wtorek 28 listopada w Hotelu Indigo odbyła się premiera „RAINBOW PARADISE” wiosenno-letniej kolekcji Swarovskiego, która w tym sezonie uwodzi feerią barw. Gośćmi imprezy byli: Małgorzata Kożuchowska, Maffashion, Bogna Sworowska, Beata Sadowska, Paulina Smaszcz Kurzajewska, Anna Męczyńska, Katarzyna Zdanowicz, Anna Dec, Katarzyna Żak, Karolina Szostak, Robert Kozyra, Marzena Rogalska, Anna Orłowska, Ewa Wojciechowska, Marta Kuligowska i inni

W kolekcji Rainbow Paradise, którą Swarovski proponuje na sezon wiosna/lato 2018, podkreślone zostały najbardziej charakterystyczne atrybuty marki, wśród których na pierwszy plan wysuwa się mistrzowski dobór barw, nowoczesna elegancja oraz kobiecość o wielu obliczach.

Zobacz także: MIEJSKI SZYK SWAROVSKI 2017/18: KOLEKCJA URBAN FANTASY

Swarovski, premiera kolekcji SS18!

Tworząc kolekcję, która zgodnie z hasłem #BrillianceforAll zapewnia blask każdej kobiecie, dyrektor kreatywna Nathalie Colin zgłębiła szeroki wachlarz emocji, które wyzwala kolor. Przyjęła temat „RAINBOW PARADISE” za punkt wyjścia dla uniwersalnej kolekcji, w której oszlifowane kryształy Swarovski potęgują atrakcyjność gradacji barw, projektów utrzymanych w tym samym odcieniu oraz różnorodnych zestawień kolorystycznych opartych czy to na delikatnych odcieniach pastelowych, czy też na radosnych, żywych barwach. „Każda bez wyjątku kolekcja rozpoczyna się od czystej białej kartki, która w tym sezonie pokryła się olśniewającą feerią tęczowych barw. Jaskrawy, świetlisty, zaskakujący, awangardowy… kolor to dla marki Swarovski silny bodziec wyzwalający kreatywność. Jest głęboko zakorzeniony w DNA marki, co znajduje swoje odzwierciedlenie przede wszystkim w oszałamiającej gamie przepięknych kolorów oferowanych wyłącznie przez nas” wyjaśnia Colin.

Zobacz nową kolekcję Rainbow Paradise :

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here