Strona główna Akcesoria MIEJSKI SZYK SWAROVSKI 2017/18: KOLEKCJA URBAN FANTASY

MIEJSKI SZYK SWAROVSKI 2017/18: KOLEKCJA URBAN FANTASY

1198
PODZIEL SIĘ
MIEJSKI SZYK SWAROVSKI 2017/18: KOLEKCJA URBAN FANTASY 53

21 czerwca odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Urban Fantasy 2017/18 Swarovskiego. Na wydarzeniu nie zabrakło zaprzyjaźnionych gwiazd.

Kolekcja Urban Fantasy FW2017/18 Swarovskiego powstała pod wpływem inspiracji pełną życia i kontrastów atmosferą miast. W sezonie wiosna/lato 2017 źródłem natchnienia była geometryczna architektura Paryża i swobodna elegancja Los Angeles, natomiast tym razem dyrektor artystyczna Nathalie Colin puszcza wodze fantazji, zapraszając kobiety o wielu obliczach w podróż ulicami wielkich metropolii. Nowoczesność spotyka się tu z kobiecością, zabawa nabiera świątecznego charakteru, a śmiałemu urokowi tych ozdób wprost nie sposób się oprzeć.

W ofercie na jesień współczesna architektura przeplata się z organicznymi liniami i falami, dzięki czemu codzienna biżuteria roztacza aurę efektownej zmysłowości podkreślonej subtelną, neutralną kolorystyką. W tę harmonijną atmosferę idealnie wpisują się nawiązania do świata przyrody, które odnaleźć można w palecie barw obejmującej kojące odcienie błękitu i zieleni.

Zobacz galerię:

„Od świtu do nocy, przez całą dobę, miasto tętni życiem i emanuje twórczą energią, którą starałam się ujarzmić w tej biżuterii. Ta kolekcja stanowi moją kreatywną wizję marki Swarovski, a jednocześnie podtrzymuje i rozwija jej wyjątkowe dziedzictwo, nawiązując do aktualnej mody z myślą o nowoczesnej kobiecie. Wybiegamy w przyszłość za sprawą wyjątkowych technik obróbki kryształów. Swarovski to przede wszystkim nowoczesna elegancja – w oryginalnej interpretacjiwyjaśnia Colin.

Kolekcja Urban Fantasy Swarovskiego niesie ze sobą obietnicę nowych przygód – nie tylko na świątecznych przyjęciach, ale także w pracy i codziennym życiu – a wszystkim kobietom o wielu obliczach pozwala wyrażać różnorodne aspekty ich wyjątkowego stylu na wiele olśniewających sposobów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here