Strona główna Uroda Spotkanie z marką Neogen i Charlotte Cho!

Spotkanie z marką Neogen i Charlotte Cho!

2391
PODZIEL SIĘ
Barbara Pasek i Charlotte Cho

27 października w perfumerii Douglas w CH Arkadia w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odkryliśmy tajniki koreańskiej pielęgnacji skóry w specjalnym, 5 etapowym tunelu doznań.Poznaliśmy bliżej nowoczesne produkty do pielęgnacji koreańskiej marki NEOGEN, łączące w sobie innowacyjną technologię i naturę. Gościem była Charlotte Cho, autorka kultowej książki „Sekrety urody Koreanek”.

Na wydarzeniu pojawiły się: Karolina Szostak, Anna Nowak Ibisz, Magdalena Antosiewicz (Thirty Fashion), Beata Chmielowska Olech, Joanna Biernacka (Ashplumplum). 

Spotkanie prowadziła prezenterka TVN Barbara Pasek.

Anna Nowak Ibisz

Produkty Neogen to koreańskie kosmetyki produkowane w oparciu o opatentowane formuły Neogen Lab. Naukowcy pracujący dla Neogen Lab nieustannie poszerzają granice w zakresie rozwoju pielęgnacji skóry. Skupiają się nie tylko na wielofunkcyjności oraz bezpieczeństwie kosmetyków, ale również nad poprawą absorpcji ich składników aktywnych. Nasze produkty nie zawierają substancji szkodliwych oraz tworzone są w oparciu o światowe trendy.

Zapraszamy do galerii: 

Zobacz także: Znane blogerki na Uniwersytecie Zdrowej Skóry Dermalogica!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here