Strona główna Pielęgnacja skóry Przełomowa technologia modelowania sylwetki już w Warszawie!

Przełomowa technologia modelowania sylwetki już w Warszawie!

1332
PODZIEL SIĘ
Agnieszka Grzegorczyk

W czwartek, w warszawskiej restauracji Informal Kitchen (http://informalkitchen.pl/ )odbyło się śniadanie prasowe dotyczące przełomowej technologii modelowania sylwetki i ujędrniania skóry, która jest już dostępna w obu warszawskich Klinikach Elite (http://www.elite.waw.pl/ )

Maciej Lisowski, Oskar Maya

Spotkanie prowadziły dr Zofia Bochen – chirurg plastyk, Lidia Kwiatkowska – Klinika Elite oraz Agnieszka Grzegorczyk- Mrotex Group a wśród gwiazd pojawiła się dawno nie widziana Aleksandra Prykowska Malec oraz Maciej Lisowski Matata

Icoone ® Laser to innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Jest to rewolucyjny zabieg do modelowania sylwetki oraz walki z wszelkimi oznakami starzenia się skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków, a także skutecznym ujędrnianiu skóry ciała i twarzy.

Aleksandra Prykowska Malec

Icoone® Laser oddziałuje na skórę poprzez połączenie masażu zmechanizowanych rolek z mikrootworami wraz ze światłem LED i laserem. Połączenie tych technologii pozwala na bardzo precyzyjną stymulację tkanki łącznej wliczając w to najdelikatniejsze obszary takie jak oczy, dekolt, biust oraz wewnętrzna strona ud i ramion.

Skumulowane działanie trzech technologii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego. Efekt termiczny lasera przyspiesza lokalną redukcję tkanki tłuszczowej, podczas gdy światło LED zwiększa elastyczność skóry.

Cena takiego zabiegu to 350 zł.

Relacja z wydarzenia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here