Strona główna Wydarzenia Przedpremiera serialu “Za marzenia” już za nami! Kto zagra w nowym serialu?

Przedpremiera serialu “Za marzenia” już za nami! Kto zagra w nowym serialu?

2806
PODZIEL SIĘ

Oryginalna premiera w stylu domówki odbyła się w miniony poniedziałek w klubie Dziki przy ul. Belwederskiej 44 w Warszawie. Styl pięknych kanap i dużego ekranu sprawiał, że każdy czuł się jak w domu.

Prowadzącą spotkanie premierowe była Zofia Zborowska.

“Za marzenia” to nowy serial który wchodzi na ekrany TVP2 już od poniedziałku o 21:35. W serialu główne role grają Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk i Piotr Nerlewski. Będzie to opowieść o trzech zupełnie różnych postaciach, które gonią za marzeniami. Serial ukazuje codzienność ludzi młodych, którzy nie do końca wiedzą co chcą robić w życiu. W pierwszym odcinku zobaczymy Izabelę Kunę, Katarzynę Figurę, Magdalenę Karel, Zosię Zborowską a z męskiej obsady pojawią się Marcin Perchuć, Mikołaj Cieślak, Robert Krzyżowski oraz Krzysztof Czeczot.

Wśród gości na premierze pojawili się także Agnieszka Mrozińska, Qczaj, Katarzyna Ankudowicz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Patrycja Strzałkowska, Anna Oberc i Hiroaki Murakami. Nie zabrakło oczywiście ekipy produkcyjnej – reżyser Olgi Chajdas, Łukasza Wiśniewskiego i Aleksandry Trepińskiej. Scenariusz powstał na podstawie powieści Karoliny Frankowskiej. Z ciekawostek – trzy odcinki napisała aktorka Magda Karel. Za muzyką i słowami z serialowej czołówki stoi  KALINA (Kalina Hlimi-Pawlukiewicz), za aranżację i produkcję muzyczną odpowiedzialny był Mikołaj Dobber. 

W serialu zagrają również Marcin Bosak, Maciej Radel, Jakub Mazurek, Piotr Ligienza, Dominika Gwit, Kamil Kula.

Zobacz relację i stylizacje gwiazd: 

Tekst: Marta Rodzik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here