Strona główna Akcesoria Premiera kolekcji zapachów Carven w Perfumerii Douglas!

Premiera kolekcji zapachów Carven w Perfumerii Douglas!

1081
PODZIEL SIĘ

Wczoraj w perfumerii Douglas miała miejsce premiera kolekcji zapachów Carven.

CARVEN – zapachy stworzone przez  Madame Carmen i genialnego perfumiarza Francis’a Kurkdjian’a. Kwintesencja elegancji i paryski szyk zamknięte we flakonach perfum dla niej i dla niego dostępne od lutego wyłączenie w perfumeriach Douglas.

Kolekcja zapachów Carven:

 

CARVEN to francuski dom mody stworzony w 1945 roku przez niezwykłą osobowość – Carmen de Tommaso, wiecznie uśmiechniętą drobną postać z ogromną pasją życia. To jej zawdzięczamy biustonosz typu ‘bardotka’ czy chociażby pierwszy w całym przemyśle perfumeryjnym Vetiver, który powstał w 1957 roku, jako wyraz miłości do jej męża Phillipa.

Zapachy marki zasługują na szczególną uwagę z kilku względów. Po pierwsze dwa z nich, stworzone przez samą Madame Carmen – Ma Griffe w 1946 roku i Vetiever w 1957 roku, do dnia dzisiejszego są obecne w portfolio Carven i co istotne ich składy nie uległy żadnej zmianie od momentu powstania.

To klasyki, które podkreślają dziedzictwo marki.  Po drugie, kreatorem kolejnych zapachów marki jest genialny perfumiarz, Francis Kurkdjian. Twórca między innymi niesłabnącego bestsellera Le Male od Jean Paul Gaultier. Trzecim powodem jest jakość produktów. Eleganckie opakowania i przepiękne flakony, w których projekcie ich twórca – Thierry de Baschmakoff, przemycił akcenty modowe. Używane w kompozycjach naturalne składniki są dowodem na to, że marka pragnie podarować odbiorcom, to co najlepsze.

Zobacz relacje z wydarzenia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here