Strona główna Wydarzenia Poznaj nowych prowadzących Dzień Dobry Polsko TVP1! Justyna Śliwowska i Adam Giza!

Poznaj nowych prowadzących Dzień Dobry Polsko TVP1! Justyna Śliwowska i Adam Giza!

3257
PODZIEL SIĘ
Poznaj nowych prowadzących Dzień Dobry Polsko TVP1! fot. materiały prasowe

W jesiennej ramówce TVP1, widzowie mogą oglądać nową odsłonę programu „Dzień Dobry Polsko”. Morning show „Jedynki” rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godzinie 6.00.TVP, w rozpoczętej właśnie edycji programu zdecydowało się na dość radykalną zmianę prowadzących (z poprzedniego składu prezenterów pozostał tylko Rafał Patyra z TVP Sport).

Poznaj nowych prowadzących Dzień Dobry Polsko TVP1! fot. materiały prasowe

Z korzyścią dla programu nowy duet tworzą m.in. Justyna Śliwowska i Adam Giza, którzy, z powodzeniem zastępują Paulinę Chylewską i Macieja Kurzajewskiego. Kim są nowe twarze TVP?

Poznaj nowych prowadzących Dzień Dobry Polsko TVP1! fot. materiały prasowe

Justyna Śliwowska to była dziennikarka TVP Info, gdzie do momentu startu DD PL prowadziła serwisy informacyjne w różnych pasmach.

Adama Gizę natomiast widzowie „Dzień Dobry Polsko” kojarzą z poprzedniej edycji programu, gdzie dał się poznać jako charyzmatyczny pogodynek, co z pewnością pomogło w jego awansie na fotel prowadzącego. Telewizja Polska z powodzeniem promuje zarówno Śliwowską jak i Gizę, ostatnio można było ich oglądać podczas koncertu „54. Festiwalu Polskiej Piosenki” – „Od Opola do Opola”, oboje są także częstymi gośćmi audycji „Wielki Test Wiedzy” emitowanej co dwa tygodnie w środowe wieczory na antenie TVP1.

Zobacz także: http://portalgwiazd.pl/monika-gozdzialska-i-adam-giza-na-zakonczenie-sezonu-dzien-dobry-polsko

54. KFPP Opole 2017 – Anna Wyszkoni odbiera nagrodę

– Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Dlatego bardzo Was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty – mówiła Anna Wyszkoni odbierając nagrodę specjalną TVP1 z rąk Adama Gizy z Dzień dobry Polsko TVP.

Posted by TVP VOD on Sonntag, 17. September 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here