1,416 total views, 12 views today

Już 20 października odbędą się pierwsze warsztaty z cyklu Akademia Always.Postaw na siebie. Ten projekt to misja – będziemy uczyć młode dziewczyny  jak budować pewność siebie zarówno w świecie realnym, jak i w sieci. Dzięki temu projektowi zostaniesz profesjonalną influencerką !

Tej jesieni marka Always we współpracy z ekspertami i osobami znanymi z mediów społecznościowych i telewizji organizuje warsztaty, których tematyka ma charakter edukacyjny i będzie skupiała się na budowaniu wizerunku, tworzeniu zdjęć oraz współpracy z markami.

Patronem akademii jest Allaboutlife a na pierwszym spotkaniu w gronie wykładowców znajdą się m.in Karolina Szostak, Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Beata Chmielowska-Olech. Wszystkiego na temat fotografii, wiary w siebie i  życia z pasją dowiemy się od pełnej energii Natalii Lis autorki projektu Jest Rudo.

W akademii może wziąć udział każdy – gdyż udział w nich jest bezpłatny! Trzeba tylko wziąć życie w swoje ręce i uwierzyć że możesz wszystko.

Szczegółów zadania, dzięki któremu masz szansę dostać się na nasze warsztaty szukaj na profilach znanych osób np. Jest Rudo czy AgaKaczor w instagramie od 1 października – a odnajdziesz je dzięki hasztagowi #akademiaalways

Jak się dostać :

Wrzuć post na instagram, który pokazuje czym jest dla Ciebie pewność siebie ! Możesz robić cokolwiek – spiewać, tańczyć napisać wiersz – jak wolisz . Koniecznie użyj hasztagu: #akademiaalways

To naprawdę nie będzie trudne zadanie – warto spróbować. Śledźcie także profil Allaboutlife – u nas także będzie post z informacją jak można wygrać udział w akademii.

Marka Always chce pokazać dziewczynom, że dzięki poczuciu komforu i pewności siebie, jakie zapewniaja jej produkty higieniczne – możesz realizować siebie, spelniać swoje cele i marzenia każdego dnia.