Strona główna Wydarzenia Popek i Giza w poranku TVP Info

Popek i Giza w poranku TVP Info

1219
PODZIEL SIĘ

Od 27 sierpnia widzowie TVP mogę śledzić nowy „morning show”. Telewizja Polska zdecydowała, że nieco „rozluźni” poranne pasmo TVP Info. Do tej pory widzowie „Poranka Info” byli przyzwyczajeni do dosyć tradycyjnej formy podawania informacji. Od poniedziałku, 27 sierpnia sytuacja uległa zmianie.

Poranne pasmo „Wstaje Dzień” to program, w którym do tej pory Anna Popek sama „budziła” widzów, lifestylowymi ciekawostkami, informacjami ze świata showbiznesu, kultury czy sportu, od 7 września wspierał ją będzie Adam Giza

Giza ma doświadczenie w prowadzeniu porannego pasma. Widzom Telewizji Polskiej dał się poznać jako najbardziej barwna postać emitowanego w minionym roku, w Jedynce „Dzień dobry, Polsko!”,potem w programie „Hallo Polonia!” w TVP Polonia oraz w TVP Info, gdzie do tej pory dał się poznać jako Pan od porannego humoru o poranku. 

Po zakończeniu „Dzień dobry, Polsko!” w Jedynce wielu spekulowało, że Adam Giza dołączy do grona prezenterów emitowanego w TVP2 „Pytania na śniadanie”. Tak się jednak nie stalo.

Myślicie, że Giza bardziej pasuje do informacyjnego TVP INFO ? 

Program „Wstaje Dzień” z jego udziałem w roli prowadzącego już 7 września od 6.30 do 8.00. Życzymy powodzenia. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here