Strona główna Kino Polska premiera filmu Atomic Blonde z gwiazdami! m.in. Karolina Pilarczyk, Sylwia Nowak,...

Polska premiera filmu Atomic Blonde z gwiazdami! m.in. Karolina Pilarczyk, Sylwia Nowak, Eliza Gwiazda!

1664
PODZIEL SIĘ
Polska premiera filmu Atomic Blonde z gwiazdami! m.in. Karolina Pilarczyk, Sylwia Nowak, Eliza Gwiazda! 31

27 lipca w warszawskim Cinema City Sadyba odbył się przedpremierowy pokaz filmu ATOMIC BLONDE w reżyserii Davida Leitcha. W tej amerykańskiej superprodukcji możemy podziwiać piękną Charlize Theron, która wciela się w rolę tajnej agentki. Akcja filmu rozgrywa się w czasie zimnej wojny. Doskonale dopracowana produkcja cały czas trzyma widza w napięciu, budząc niezapomniane emocje.

To jeden z niezaprzeczalnych hitów kinowych, który od samego początku zbierał entuzjastyczne recenzje wśród krytyków, między innymi dzięki fenomenalnej grze aktorskiej Theron – jednej z najlepszych oraz najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Znamy ją m.in. z takich produkcji jak: „Adwokat Diabła”, „Prometeusz”, „Mad Max” czy „Szybcy i wściekli 8” i wielu innych.

Trailer filmu:

W Polsce Patronem ATOMIC BLONDE jest ekskluzywna marka FUERZA, która w tym dniu zaprosiła swoich gości do warszawskiego kina. Pośród licznie przybyłych osób pojawiły się gwiazdy m.in  : Karolina Pilarczyk, Joanna Sydor, Sylwia Nowak, Sebastian Wątroba, Joanna Majstrak, Eliza Gwiazda, Agnieszka Kałuża, Magdalena Antosiewicz.

Charakter stylizacji gwiazdy zdecydowały się podkreślić biżuterią FUERZA. Sprawdź, które z modeli wybrały na ten wyjątkowy wieczór! Na spotkanie z marką zapraszamy na stronę www.fuerza.pl lub do salonów stacjonarnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here