Strona główna Wydarzenia „POD WŁOS”- PREMIERA KSIĄŻKI TOMASZA SCHMIDTA!

„POD WŁOS”- PREMIERA KSIĄŻKI TOMASZA SCHMIDTA!

2192
PODZIEL SIĘ
Wczorajszego wieczoru w Miłości na ul. Kredytowej 9 w Warszawie, miała miejsce medialna premiera książki zatytułowanej:” POD WŁOS” autorstwa Tomasza Schmidta. Współprowadzący program „Ostre cięcie” w Telewizji TTV, który od kilku sezonów cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów.
Na wydarzeniu gościli znamienite osobowości ze świata telewizji: Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski, Aleksanda Kostka, Andrzej Supron, Jarosław Milner, Dominika Tajner- Wiśniewska, Magdalena Antosiewicz, Lidia Kopania, Rafał Bryndal, Marysia Tyszkiewicz czy Annia YouYa Jujka. 

Zobacz naszą galerię z wydarzenia:

                         Ksiażka przybliża tajniki fryzjerstwa oraz koloryzacji fryzur, aby każdy z czytelników, a zarazem entuzjastów dobrych stylizacji znalazł dosłownie i w przenośni coś dla siebie. W rozmowie z PortalemGwiazd.pl Tomasz Schmidt wyznał, iż niestety po kilku cieżkich latach pracy nad programem „Ostre cięcie” nadszedł czas, aby pożegnać się z widzami i Telewizją TTV. Odejście z programu nie chciał motywować czymś szczególnym, stwierdził, że w życiu najważniejsze są zmiany. W tym przypadku ma nadzieje, że na lepsze.
                          PortalGwiazd.pl jest patronem medialnym ksiażki pt:”POD WŁOS” Tomasza Schmidta.

Zobacz także: Tropical Garden – egzotyczna prezentacja nowej kolekcji Kazar!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here