Strona główna Dieta i Fitness PLEBISCYT SZUKAMY KOCIAKA 6PAK’a!

PLEBISCYT SZUKAMY KOCIAKA 6PAK’a!

1994
PODZIEL SIĘ

Chcielibyśmy w imieniu 6PAK Nutrition (producenta suplementów diety dla sportowców) zaprosić do wzięcia udziału w Plebiscycie na Kociaka 6Paka’a!

Co miesiąc zostaje wybrana jedna dziewczyna, która zdobywa najwięcej głosów. Następnie wydany zostanie kalendarz ze zdjęciami dziewczyn z każdego miesiąca. Na koniec wybrany zostanie „Kociak roku”, który dostaje roczny kontrakt oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Zdjęcia do kalendarza będzie wykonywał profesjonalny fotograf branży fitness i wellness.

Za zdobycie tytułu „Kociaka miesiąca” uczestniczce przysługuje nagroda pieniężna w wysokości 500 zł, a także Voucher na suplementy marki 6PAK Nutrition o wartości 300 zł.

Za zdobycie 2. Lub 3. Miejsca uczestniczce przysługuje voucher o wartości 250 zł na suplementy marki 6PAK Nutrition.

Uczestniczka, która uzyska tytuł „Kociaka Roku” zaproponowany zostanie roczny Kontrakt ambasadorski, który przewidywać będzie dla niej wynagrodzenie o łącznej wartości 8.508 zł , w tym wynagrodzenie miesięczne w postaci suplementów diety marki 6PAK Nutrition o wartości 209 zł/mc brutto.

Każda z uczestniczek, która otrzyma tytuł „Kociaka miesiąca” będzie zobowiązania do uczestniczenia w sesji zdjęciowej do kalendarza 6PAK Nutrition.

Zgłoś się już dziś: szukamykociaka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here