Strona główna Wydarzenia Oficjalne otwarcie Hairdresser Przemysław Grejcz z gwiazdami!

Oficjalne otwarcie Hairdresser Przemysław Grejcz z gwiazdami!

4851
PODZIEL SIĘ
OLGA KALICKA, ANNA OBERC, PRZEMYSLAW GREJCZ, ALDONA JANKOWSKA, LUCYNA MALEC I ILONA CHOJNOWSKA

Na modnym warszawskim Powiślu znane aktorki i aktorzy z warszawskiego Teatru Kwadrat licznie przybyli, żeby wspólnie świętować otwarcie salonu  zaprzyjaźnionego z nimi stylisty fryzur Przemysława Grejcza. Już w południe pojawiły się m.in. m.in. Lucyna Malec, Aldona Jankowska, Ilona Chojnowska,  Ewa Wencel, Vanessa Aleksander, Małgorzata Nejman i Andrzej Nejman, Andrzej Andrzejewski, Dominika Pasternak, Katarzyna Chorzępa i inni. 

 Zobacz także: Uroczyste otwarcie butiku Doroty Goldpoint!

Własny salon to spełnienie marzeń Stylista fryzur Przemysław Grejcz otwiera na warszawskim Powiślu własny salon, który jest spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa. W swoim dorobku ma ukończoną szkołę fryzjerską, 12 lat praktyki oraz wiele szkoleń.

LUCYNA MALEC I ILONA CHOJNOWSKA

Doświadczenie zdobywał i nadal zdobywa pracując przy produkcji reklam, sesji zdjęciowych dla popularnych magazynów a także biorąc udział w konkursach.
W swoim zawodzie stawia na nieustanny rozwój i nowe wyzwania.  Ceni sobie pracę przy serialowych produkcjach m.in.: „39 i pół”, „Klub szalonych dziewic”, „Twarzą w twarz”, „Prokurator” oraz produkcjach filmowych takich jak: „Dzień dobry kocham Cię”, „Porady na zdrady”, „Śniadanie do łóżka”. Wcześniej pracował dla  Mazowieckiego Teatru Muzycznego „Operetka” imienia Jana Kiepury. Na stałe  współpracuje z warszawskim teatrem Kwadrat, gdzie rozwija swoje umiejętności w wymagającej sztuce fryzjerstwa teatralnego. Czesze m.in. do przedstawień teatralnych: „Szalone Nożyczki”, „Ślub Doskonały”, „Medium”, „Czego nie widać” oraz pozostałych tytułów z repertuaru Teatru Kwadrat.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:

ALDONA JANKOWSKA
EWA WENCEL I PRZEMYSLAW GREJCZ
EWA WENCEL
ANNA OBERC I PRZEMYSLAW GREJCZ
OLGA KALICKA I PRZEMYSLAW GREJCZ
OLGA KALICKA
ANNA OBERC
ALDONA JANOWSKA, ILONA CHOJNOWSKA, PRZEMYSŁAW GREJCZ I LUCYNA MALEC
PRZEMYSŁAW GREJCZ I LUCYNA MALEC
ILONA CHOJNOWSKA I PRZEMYSŁAW GREJCZ
LUCYNA MALEC
ILONA CHOJNOWSKA
ALDONA JANKOWSKA I PRZEMYSŁAW GREJCZ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here