582 total views, 3 views today

Te konta na Instagramie to spora dawka inspiracji jak: podróżować w dobrym stylu, zrobić idealne zdjęcie czy co spróbować w nieznanym kraju. Jeśli planujesz egzotyczną podróż zobacz jakie propozycje mają dla Ciebie Ci podróżnicy. Przy okazji, zbieraj ich wskazówki i sztuczki. Mam nadzieję, że mój wybór przypadnie Ci do gustu! 

@beautifuldestinations

Prawie 9 milionów obserwujących Beautiful Destinations. To konto które dokumentuje najpiękniejsze rzeczy na świecie, od hoteli po ubrania i kuchnie. Można spędzić kilka godzin oglądając zdjęcie po zdjęciu tych utalentowanych fotografów. 

@doyoutravel

Trudno nie zgubić się  w podróżniczych zdjęciach od Jacka MorrisaTeraz mieszka na Bali, ale mimo to większość czasu spędza ze swoją dziewczyną na fotografowaniu i podróżach. 

@earthpix

Na tym koncie znajdziesz zbiór najlepszych zdjęć z podróży.Zdjęcia wspaniałych, ośnieżonych gór, piaszczystych plaż czy jednych z najbardziej urzekających miast świata.

@kolemsietoczy

Świetna propozycja prosto z Polski. Karol Werner (autor bloga Kołem się toczy), podróżuje zawsze z aparatem jak najbliżej natury. Znajdziesz u niego relacje z podróży, filmy, porady praktyczne dotyczące samodzielnego podróżowania i sporo inspiracji. Jeśli lubisz świetne historie i podróże to z pewnością się polubicie. 

@gypsea_lust

Od piaszczystych wydm w Abu Dabi po eteryczne widoki na ocean w Grecji, zdjęcia Lauren Bullen sprawiają, że chcemy zarezerwować naszą podróż tam, gdzie ona się aktualnie znajduje! 

@wearetravelgirls

Kolekcja zdjęć dwóch turystycznych miłośniczek: @beckyvandijk i @vanessarivers. Co najbardziej kocham? Ich wskazówki dotyczące podróży, które często znajdują się w podpisach.

@taramilktea

Oprócz bycia mistrzynią jedzenia zwłaszcza słodyczy, zdjęć i zapierających dech w piersiach autoportretów, profil Tary zawiera także zdjęcia przepięknych miejsc z jej ostatnich podróży m.in. Chiang Mai, Shibuya, Jaipur i Finlandia. A to wszystko uzupełnione przepięknymi zdjęciami miejsc gdzie można zjeść deser i najlepszymi hotelami. 

@funforluis

Luisa już  z pewnością znasz. Nazwany ojcem codziennego vlogowania prowadzi podróżniczy kanał Youtube (dzień po dniu). Był już w naszym pierwszym zestawieniu jako absolutny top w dziedzinie podróży: 10 różnorodnych kont na Instagramie, które warto obserwować. 

Teraz podróżuje już ze swoją dziewczyną Raya. Ma się ochotę rzucić pracę na etacie, spakować plecak i wyruszyć w podróż jego śladami. 

@jackharding

Zdjęcia krajobrazowe Jacka Hardinga są pełne spokoju i wyciszenia. Kiedy myślisz o zarezerwowaniu wycieczki,  zastanów się nad jego propozycjami. 

@muradosmann

Poznałam to konto dzięki Tamarze Gonzalez. Rosyjski fotograf Murad fotografuje swoją dziewczynę na tle zabytków i pięknych krajobrazów. Jedno z najpopularniejszych kont na Instagramie! Był już w poprzednim zestawieniu, ale jest absolutnym MUST SEE!