1,703 total views, 6 views today

W minioną niedzielę scena warszawskiego teatru Palladium została rozgrzana aż do czerwoności! To wszystko za sprawą niesamowitego show jakie zaprezentowali zawodnicy Musclemania Poland. To był wieczór pełen emocji, którego na długo nie zapomnimy, to był wieczór w którym poznaliśmy zwycięzców 3. edycji Musclemania Poland!.

Na scenie zaprezentowali się zawodnicy z Polski, Czech, Szwajcarii, Anglii, Ukrainy oraz Nowej Zelandii, którzy walczyli w 8 różnych kategoriach o ten sam cel: zwycięstwo swojej kategorii, a następnie wylot oraz udział w światowym finale zawodów Musclemania w LAS VEGAS!
Do walki o nagrodę główną stanęli zwycięzcy wszystkich swoich kategorii:
Model: Adrian SucheskiFigure: Karolina WójcikClassic – short: Yacine DialloClassic – tall: Tomasz SzafranskoPhysique – short: Artur WitkowskiPhysique – tall: Adrian SucheckiTransformacja – woman: Karolina KucińskaTransformacja – man: Tomasz Panfic
O wynikach zdecydował panel sędziowski, którego mieliśmy przyjemność być częścią.
Po zliczeniu wszystkich głosów, poznaliśmy najważniejszy werdykt – Polskę w Las Vegas na światowym finale zawodów Musclemania, będzie reprezentował ADRIAN SUCHECKI – fitness model, trener personalny z Warszawy.Czy Polak zdobędzie tytuł najlepszej sylwetki świata? Przekonamy się w listopadzie!