Strona główna Pokaz mody Mercure Fashion Night by Mario Menezi w Krakowie!

Mercure Fashion Night by Mario Menezi w Krakowie!

1012
PODZIEL SIĘ

Moda, styl i design połączone w ponadczasową całość – przed nami kolejna odsłona wyjątkowego cyklu pokazów Mercure Fashion Night we wnętrzach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Specjalnie zaprojektowaną na tę okazję kolekcję zaprezentowała ultra kobieca marka – Mario Menezi. Pokaz odbył się 8 marca, w Dzień Kobiet. Galę poprowadził dziennikarz Mateusz Hładki. 

 

Mercure Fashion Night to cykl ekskluzywnych wydarzeń, których celem jest promowanie polskich projektantów poprzez łączenie mody ze sztuką użytkową i designem. Zapoczątkowany w 2016 roku projekt obejmuje unikalne pokazy mody, a wczorajszy odbył się w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto we współpracy z atelier Mario Menezi. Nie jest to przypadkowe połączenie. Nowoczesność i stylowość prezentowana przez Mario Menezi to wartości, które naturalnie wpisują się w filozofię marki Mercure, stawiającej na niebanalny design wnętrz powstających w harmonii z ludźmi i miejscami.

Marka Mario Menezi od blisko 20 lat tworzy w Polsce modę na najwyższym poziomie w segmencie krawiectwa miarowego. Jej założyciele, Dorota i Dariusz Pieniak kultywują sztukę tradycyjnego włoskiego krawiectwa, które łączy w sobie element wysublimowanego smaku, włoskiej finezji oraz koncentracji nad detalem. Atelier przygotowuje kreacje dla największych gwiazd polskiego show biznesu, m.in. dla Beaty Kozidrak, Kingi Rusin czy Anny Dereszowskiej.

 Zdjęcia z pokazu: 

Piękno nie jedno ma imię

Kolekcja, która została zaprezentowana 8 marca podczas Mercure Fashion Night powstała specjalnie na tę okazję. Dedykowana jest kobietom poszukującym nowych doznań, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak również w życiu prywatnym. Składają się na nią 3 wyjątkowe, kobiece linie: business, koktajl oraz kreacje wieczorowe. Każda z nich pasuje do innej sfery życia, łącząc w sobie seksapil, romantyzm, najlepszej jakości tkaniny i nowoczesne wzornictwo.

Kobieta Mario Menezi posiada swój wyrazisty styl i charakter, dlatego prezentowane kreacje idealnie połączą się z wnętrzami nowoczesnego, powstałego w 2016 roku, hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, oddającego duszę krakowskiego klimatu i dobrego smaku.

Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd m.in. Beata Kozidrak, Katarzyna Cerekwicka, Dorota Gardias, Agata Steczkowska, Agnieszka Jastrzębska, Otylia Jędrzejczak, Kasia Paskuda, Jarosław Szado i wiele innych

Galeria Gwiazd: 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here