Strona główna Wydarzenia Premiera poradnika Anny Powierzy „Jak schudnąc, gdy dieta nie działa?”

Premiera poradnika Anny Powierzy „Jak schudnąc, gdy dieta nie działa?”

1324
PODZIEL SIĘ
NZ: Anna Powierza i Piotr Skarga fot. Mariusz Konfiszer

Kłopoty z nadwagą mają często podłoże chorobowe – takim przypadkiem była Anna Powierza, aktorka, która właśnie wydała książkę o tym, „ Jak schudnąć, gdy diata dieta nie działa?”.

NZ: Anna Powierza, Katarzyna Burzyńska fot. Mariusz Konfiszer

W ostatnim czasie pisanie książek wśród aktorów i celebrytów stało się niemal obligatoryjne.  Mimo, iż media od czasu do czasu piszą o tym prześmiewczym tonem, książki znajdują swoich czytelników, sprzedaż też zacna, a wydawnictwa szukają nowych, gorących nazwisk.

Do grona autorów, którzy podzielili się z czytelnikami swoimi doświadczeniami z  utratą wagi dołączyła w ostatnich dniach Anna Powierza, znana i lubiana  Czesia z „Klanu”, logopeda, wytrawna amazonka, logopeda. Spotkanie autorskie z Autorką poradnika miało miejsce  kilka dni temu w salonie Empiku w Arkadii, a przybyło na nie, mimo ulewy, bardzo liczne grona przyjaciół i fanów Anny Powierzy.

NZ: Ryszard Rembiszewski z Przyjaciółką i Anna Powierza fot. Mariusz Konfiszer

Ponad trzy lata temu, zostając mamą uroczej dziś Helenki, aktorka zyskała 35 kg wagi i mimo kolejnych diet, ćwiczeń i innych starań, nie mogła się ich pozbyć. Dlaczego? Wszystko to opisała w swoim poradniku, który już teraz stał się inspiracją dla wielu kobiet, wbrew pozorom, nie do stosowania drastycznych diet, ale do szukania prawidłowych diagnoz, wykrywania przyczyn, dopasowania diety do potrzeb swojego organizmu.

fot. Mariusz Konfiszer

Zobacz także: Monika Goździalska i Anna Powierza wybrały czerwień na imprezę Playboya!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here