Strona główna Wydarzenia Malowanie bombek z gwiazdami!

Malowanie bombek z gwiazdami!

1504
PODZIEL SIĘ
Jakub Kucner i Kamila Świerc
Przed świętami wiele gwiazd chętnie uczestniczy w imprezach, w których można zwrócić uwagę na problem dzieci z rodzin ubogich i rozbitych, które cieszą się z każdego prezentu i przyjaznego gestu.
Paula Tumala
Tacy są podopieczni księdza Sławka z Oratorium im. Św. Jana Bosko na warszawskiej Pradze. Stowarzyszenie pomaga wszystkim potrzebującym dzieciom. U nich mogą pobawić się, odrobić lekcje a nawet zjeść obiad. Oratorium organizuje kolonie i wycieczki i często finansuje je ze swoich środków, żeby dziecko mogło wyjechać po raz pierwszy za miasto. Utrzymuje się z darowizn i ewentualnych dofinansowań z miasta.
Lidia Kopania
Ostatnio dzieci miały okazję malować bombki z gwiazdami. Pojawił się też święty Mikołaj, który rozdawał prezenty. W tej roli wystąpił znany ekspert kulinarny Norbert Dąbek, który ufundował ponad dwadzieścia paczek. Pomagały mu finalistki Miss Warszawy jako śnieżynki. Wśród gwiazd były: Laura Samojłowicz, Justyna Śliwowska, Agnieszka Ludwisiak, Lidia Kopania, Jakub Kucner, Laura Breszka, Paula Tumala, nowa Miss Polski, Kamila Świerc oraz Majka Jeżowska, której piosenki z nowej płyty rozbrzmiewały przez cały popołudnie.

Zobacz galerię z wydarzenia: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here