Strona główna Uroda Kampania AVON z Małgorzatą Kożuchowską i Marcinem Tyszką!

[VIDEO] Kampania AVON z Małgorzatą Kożuchowską i Marcinem Tyszką!

1926
PODZIEL SIĘ

AVON startuje z nową kampanią, promującą kolekcję zapachów AVON EVE, z udziałem ambasadorki marki, Małgorzaty Kożuchowskiej. Autorem zdjęć do kampanii jest Marcin Tyszka. Znany fotograf sprawdził się również w roli reżysera spotów reklamowych, które zostały nakręcone w Bangkoku. Kampania 360° startuje już 5 lutego br.

 

W nowej kampanii AVON światowej sławy fotograf Marcin Tyszka spotkał się z Małgorzatą Kożuchowską, nie tylko na sesji zdjęciowej do katalogu, ale przede wszystkim na planie nowych spotów reklamowych.

Backstage spotu reklamowego AVON
Backstage spotu reklamowego AVON

Spotkaniom takich osobowości zawsze towarzyszy twórcza atmosfera. Tak było i tym razem, w trakcie prac nad naszą najnowszą kampanią AVON EVE. Zależało nam na tym, aby stworzyć filmy na światowym poziomie, na miarę najbardziej ekskluzywnych zapachów – mówi Andrzej Mytych, dyrektor komunikacji AVON.  

Backstage spotu reklamowego AVON

Kampania promuje dwa zapachy z kolekcji AVON EVE: CONFIDENCE, zapach dodający pewności siebie oraz ALLURING, zmysłowy, sensualny, idealny na wieczór. W materiałach reklamowych Małgorzata Kożuchowska jest przedstawiona w tych dwóch różnych, kobiecych odsłonach. Zapachy z kolekcji AVON EVE wchodzą do sprzedaży 8 lutego br.

Małgorzata Kożuchowska związana jest z marką AVON od początku 2017 roku, w trakcie dotychczasowej współpracy gwiazda sygnowała już zapach Viva la Vita, linię kosmetyków do makijażu AVON True oraz krem z linii ANEW.

Oficjalny spot kampanii:

Kampania 360°, promująca kolekcję AVON EVE, z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Marcina Tyszki startuje 5 lutego br. Obejmuje kampanię telewizyjną, działania promocyjne w Internecie, działania w social media i PR.  Reklama zapachów pojawi się także w pierwszym numerze polskiego Vogue. Nowa kolekcja AVON EVE ze zdjęciami Marcina Tyszki pojawi się w katalogu 3., dostępnym na rynku od 8 lutego br. Koncepcja kreatywna kampanii została stworzona przez Dział Komunikacji AVON Cosmetics Polska we współpracy z Marcinem Tyszką i Warsaw Creatives. Reżyserem spotów i twórcą zdjęć do katalogu AVON 3/2018 jest Marcin Tyszka. Za zakup mediów odpowiada Starcom.

Backstage spotu reklamowego AVON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here