Strona główna Wydarzenia 3 Edycja Lwic Biznesu za Nami!

3 Edycja Lwic Biznesu za Nami!

1710
PODZIEL SIĘ
fot. Portal Gwiazd

Odważne, ambitne, pełne pasji. Wytyczają coraz to nowe cele, doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych. O kim mowa? O wyjątkowych kobietach – nominowanych do nagrody „Lwica Biznesu 2017”.

Huczny finał 3. edycji konkursu odbył się 20 października w hotelu Mercure Warszawa Grand. Impreza przyciągnęła tłum ludzi. Wśród 160 gości pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Joanna Brodzik, Edyta Jungowska, Maria Niklińska, Agnieszka Kaczorowska, Tamara Gonzalez Perea, Sonia Bohosiewicz, Martyna Kliszewska.

NZ: Ryszard Rembiszewski fot. Portal Gwiazd

Gości przywitała wspaniała wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Anna Hamela.

Po jej występie wręczono statuetki zwyciężczyniom tegorocznego plebiscytu LWICE BIZNESU2017. W jury 3. edycji konkursu zasiedli: Ewa Hartman, Alex Barszczewski, Renata Dziewońska. Przewodniczącą jury była Ilona Adamska. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania i całego konkursu czuwała Kancelaria Prawna Adwokat Karoliny Gorczycy.Nagrody Lwicom Biznesu wręczała redaktor naczelna i wydawca LAW BUSINESS QUALITY, pomysłodawczyni plebiscytu Ilona Adamska.

fot. Portal Gwiazd

W trakcie gali wystąpiła również Justyna Reczeniedi, utytułowana śpiewaczka operowa, skrzypaczka, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki, ostatnia uczennica legendarnej Bogny Sokorskiej „Słowika Warszawy”. Towarzyszyła jej Małgorzata Piszek, znakomita pianistka, kompozytor i aranżer, związana z Teatrem Wielkim – Operą Narodową.

Wisienką na torcie był pokaz mody najnowszej kolekcji Anny Cichosz pt. BE-STRONG jesień-zima 2017/2018.

– To był jeden z tych wieczorów, o których z pewnością długo będzie głośno. Niesamowita energia, wiele chwil wzruszenia, piękne i niezwykle inspirujące wypowiedzi Macademian Girl oraz Joanny Brodzik zapadły na długo w pamięci. Nie bójmy się wyznaczać sobie coraz to nowych celów. Śmiało kroczmy przed siebie i pamiętajmy, że jeśli nasze marzenia nas nie przerażają, to znaczy że są za małe – podsumowuje wydarzenie Ilona Adamska.

Galę poprowadził znany i lubiany prezenter telewizyjny Ryszard Rembiszewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here