Strona główna Napisz do Nas

Napisz do Nas

Hej! Witaj na Portalu Gwiazd! jeśli czytasz te słowa, z pewnością chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Nazywamy się Klaudia Leclercq i Jarosław Antoniak i miło nam, że się tu spotykamy.

Jesteśmy założycielami marki Portal Gwiazd a poza tym: fotoreporterem, grafikiem i pasjonatami zdrowego stylu życia. Najbardziej lubimy poznawać nowych ludzi, podróżować i uprawiać sport.

 

 

Portal Gwiazd to dynamicznie rozwijający się luksusowy serwis life-stylowy Instagram oraz Facebook. Został stworzony przez ludzi związanych od kilkunastu lat z showbiznesem, podróżami i zdrowym stylem życia. Niezwykły projekt, który obserwują i wspierają największe polskie nazwiska.

Portal Gwiazd to serwis, na którym każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie. Obszerne relacje z wydarzeń show biznesowych, praktyczne porady, recenzje produktów, wywiady z Gwiazdami, backstage kampanii czy szeroko pojęty lifestyle.

Reklama na Portal Gwiazd

Na PortalGwiazd.pl –  możliwa jest reklama. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, lecz promujemy tylko marki pasujące do podejmowanej przez Nas tematyki.

Nie interesuje nas współpraca barterowa. Wpisy będące wynikiem współpracy są oznaczone, często wszelkiego rodzaju produkty i materiały pokazujemy na swoich własnych zdjęciach.

Mamy naprawdę świetnych oraz zaangażowanych czytelników zarówno tutaj jak i na Instagramie i nie chcielibyśmy, by kiedykolwiek uległo to zmianie.

Proponowane formy współpracy

Posty sponsorowane, testy produktów, recenzje, relacje z wydarzeń, konkursy, patronat… Im bardziej niestandardowy i kreatywny będzie pomysł na współpracę, tym bardziej spodoba się nam oraz naszym czytelnikom.

Aktualne statystyki portalu

Instagram Portalu Gwiazd:                  11 600  obserwujących

Portal na Facebooku:                           03 023 obserwujących

 

W celu nawiązania współpracy
prosimy kontaktować się na adres e-mail:

kontakt@portalgwiazd.pl
lub przez nasz formularz kontaktowy: