Strona główna Wydarzenia Karolina Nowakowska odreagowuje trudne chwile…

Karolina Nowakowska odreagowuje trudne chwile…

1704
PODZIEL SIĘ

Karolina Nowakowska znana z takich seriali jak „M jak miłość” czy „Na wspólnej” przechodziła ostatnio dramatyczne chwile. Miesiąc temu zmarł jej ukochany tata. Marek Nowakowski – znany reżyser, ostatnio współpracował z produkcjami Patryka Vegi, reżyserował „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Botoks”. Aktorka bardzo to przeżywała.

(…)Odszedł mój Tata Marek Nowakowski. Kochany Tata, wspaniały Dziadek i najlepszy Drugi Reżyser jakiego znam. Znaliście Go – wiecie, że teraz popija czarną kawę i się opala….Od dziś reżyseruje w niebie. Kocham Cię Tatusiu – pisała Karolina Nowakowska na swoim Facebooku.

Żeby uciec od smutnych myśli mąż postanowił zabrać ją na romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Zatrzymali się w hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze.

Oboje bardzo lubimy to miejsce – dodała aktorka.

Para ma dwuletnia córeczkę Wiktorię i to babcia zajęła się nią, aby oni mogli odpocząć. Karolina z mężem oddała się urokom pobytu nad morzem. Były spacery, opalanie, kąpiele w basenie i pełen relaks. Ma dużo szczęścia, że w ciężkich chwilach może liczyć na swojego ukochanego.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze filmu Botoks Patryka Vegi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here