Strona główna Uroda Julia Kamińska otworzyła Pracownię Fryzur i Makijażu!

Julia Kamińska otworzyła Pracownię Fryzur i Makijażu!

1898
PODZIEL SIĘ
Olga Kalicka, Dominika Gwit, Julia Kamińska, Marta Wierzbicka

Aktorka Julia Kamińska to kobieta wielu talentów! Gra, tańczy, śpiewa, a teraz założyła jeszcze własny biznes! Na warszawskim Muranowie powstała właśnie Pracownia Fryzur i Makijażu Bonjour Madame by Julia Kamińska!

Młoda aktorka wyszła naprzeciw pragnieniom kobiet i zaproponowała, że z każdej ze swoich Klientek, zrobi gwiazdę filmową! Wynajęła klimatyczne miejsce na warszawskim Muranowie, zatrudniła stylistów fryzur i charakteryzatorów filmowych i zaprasza do swojej pracowni wszystkie pragnące zmian kobiety!

Zobacz galerie: 

„Uwielbiam klimat garderoby teatralnej, to, że wchodzę tam jako zwyczajna dziewczyna, a wychodzę pięknie uczesana, umalowana, gotowa do pracy na scenie. Korzystając z pomocy przyjaciół: najlepszych stylistów fryzur i charakteryzatorów filmowych, postanowiłam stworzyć wyjątkowy, przytulny salon, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda. Oferujemy makijaże, fryzury i manicure&pedicure. Sama korzystam ze wszystkich naszych usług i gwarantuję najwyższą jakość. Właśnie w Bonjour Madame przeszłam metamorfozę do nowej roli w filmie ‘Narzeczony na niby’ i zostałam blondynką– mówi Julia Kamińska.

Hasłem przewodnim Pracowni Fryzur i Makijażu Bonjour Madame by Julia Kamińska jest słowo „spiękniej” ,  którego autorem jest poeta i scenarzysta, Piotr Jasek. „Serdecznie zapraszamy do naszej Pracowni! Zapewniamy niepowtarzalny klimat nawiązujący do garderoby teatralnej. Jest u nas domowo i przyjacielsko, na luzie. Pracujemy na kosmetykach wegańskich, nietestowanych na zwierzętach. Mamy dobrą muzykę, pyszną kawę i prosecco. Jeśli ktoś ma ochotę, może też zasugerować włączenie podczas wizyty ulubionego serialu lub filmu” – zaprasza aktorka.

 

W Bonjour Madame już w pierwszych dniach pojawiło się wiele Klientek, usługami interesują się także gwiazdy, które 3 sierpnia licznie przybyły na oficjalne otwarcie Pracowni. Znane twarze można spotkać tam jednak także na co dzień. „Kibicują nam wszyscy moi znajomi z branży. Razem z Arturem Chamskim składałam leżaki, na których klientki odpoczywają przed salonem, ostatnio zajrzał Filip Bobek, niedawno szykowałam się u nas na wielkie wyjście razem z Klaudią Halejcio, o PR dba Dominika Gwit, czekam z niecierpliwością na wizytę Ani Czartoryskiej i Basi Kurdej – Szatan… Myślę, że będzie do nas wpadać sporo gwiazd, na fryzury, kawę i pyszne Prosecco, którym z przyjemnością częstujemy Gości” – mówi Julia Kamińska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here