Strona główna Wydarzenia Jimek, Magda Żabicka, Karolina Emus wspierają razem akcje charytatywną!

Jimek, Magda Żabicka, Karolina Emus wspierają razem akcje charytatywną!

4526
PODZIEL SIĘ

Agata kilka lat temu została mamą. Wielkimi krokami zbliżał się jej ślub, a obecnie jest w stanie wegetatywnym. Przebojowa fanka nowych technologii szczecinianom dała się poznać w 2013 roku jako Business Developer, która zapełniła Technopark Pomerania firmami. Dziś, raptem 32-letnia Agata Turek walczy o życie, dlatego rodzina i przyjaciele zorganizowali zbiórkę pieniędzy na jej leczenie. Celem jest 46 000 zł.

Olbrzymie zaangażowanie wszystkich sprawiło, że już teraz zebrano ponad połowę potrzebnej kwoty. Akcja ruszyła w połowie marca. Żeby zebrać pieniądze dla Agaty jej przyjaciółka Magda Żabicka zorganizowała pokaz mody swojej marki Pin-Ups i oddała sukienki na licytację w Szczecinie. Na wybiegu szła m.in: Karolina Emus, Miss Mundialu 2018.
Zaczęło się nagle od gwałtownego bólu głowy. Gdy przyjechał narzeczony, Agata traciła już przytomność. W połowie stycznia w szpitalu natychmiast przeszła operację zamknięcia krwawiącego tętniaka i wprowadzona została w stan śpiączki farmakologicznej. Diagnoza: tętniak mózgu i ponad miesiąc w śpiączce. Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie specjalizuje się w takich przypadkach jak Agaty. Leczenie w klinice oparte jest na autorskim programie postępowania z pacjentami, którzy znajdują się w stanie wegetatywnym. Jak zawsze, w takich przypadkach kluczowy jest czas a jak pokazują badania najskuteczniejsze jest leczenie podjęte do 12 miesięcy od wylewu.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia: 

Karolina Emus
Magdalena Żabicka,
Karolina Emus
Karolina Emus

Tata z synkiem Marcusem

Magda Żabicka z Agatą

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here