394 total views, 1 views today

Wieczór to idealny czas dla singielek i NIE TYLKO na spędzenie paru zapewne  zabawnych oraz wzruszających chwil ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami. Oczywiście nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólnie obejrzany odcinek ulubionego serialu czy film.

Podpowiemy Wam jakie filmowe produkcje wybrać na takie „zacne” wieczory. Oto nasze Best of The Best!

“Pamiętnik” 

Historia o miłości niemożliwej, ale ostatecznie spełnionej, czyli o uczuciu, o którym marzy zapewne większość kobiet. Dla mężczyzn? Nuda! Dla damskiego grona? Fascynująca i mega ujmująca fabuła oraz rewelacyjna gra aktorska. W roli głównej sam Ryan Gosling, czyli bożyszcze Pań. Nic dodać nic ująć! Polecamy też inne ekranizacje powieści Nicolasa Sparksa m.in. „Szkołę uczuć”, „Bezpieczną przystań” czy „Ostatnią piosenkę”. Naprawdę jest w czym wybierać!

„Inna kobieta”

Zabawna i przeurocza opowieść o tym, jak radzić sobie z niewiernymi facetami. Urokowi tej pozycji dodaje, będąca w wyśmienitej formie Cameron Diaz oraz przezabawna Leslie Mann. To komedia, która rozbawi Was do łez i skłoni do rozmów na jakże interesujące, kobiece tematy.

„ Złe mamuśki”

My kobiety doskonale wiemy jak ciężko jest godzić tak wiele ról, jakie odgrywamy: bycie mamą, żoną i kobietą pracującą jednocześnie nie jest wcale takie łatwe. Film ten w satyryczny niemal sposób pokazuje jakie problemy niesie ze sobą ta „wielozadaniowość” płci pięknej i daje kilka sposobów na ich rozwiązanie. To obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla każdej z nas!

„Sztuka zrywania” 

Film o tym, jak zerwać lub przeżyć rozpad związku z genialną Jennifer Aiston w roli głównej. Wiadomo, że o sprawach damsko-męskich Panie najchętniej plotkują ze swoimi koleżankami. Nie warto jest też przeżywać takiej sytuacji samotnie. Dużo lepiej i o wiele przyjemniej „cierpi się” z lampką wina w ręku, miłym filmem i super przyjaciółkami!

„Kobiety pragną bardziej”

Wyśmienita produkcja pokazująca wiele pokręconych koligacji w związkach i nie tylko. Na uwagę zasługuje też doborowa obsada na czele ze Scarlett Johansson i Benem Affleckiem.

Oczywiście to „nasza piątka”, dzięki, której mamy nadzieję, że spędzicie kobietki wiele niezapomnianych babskich wieczorów. Od czasu do czasu warto oderwać się od problemów i życia codziennego po to, by spędzić chwile z najwspanialszymi przyjaciółkami. Każda z nas tego potrzebujeJ

Jeśli macie jakieś filmy, które kochacie i chciałybyście nam je polecić, zachęcamy do podzielenia się nimi w komentarzach.

Artykuł: Justyna Figiel