Strona główna Wydarzenia Gwiazdy wybrały Zabawkę Roku!

Gwiazdy wybrały Zabawkę Roku!

1813
PODZIEL SIĘ

Znani rodzice wybrali zabawkowe hity na Święta. Finał ósmej edycji konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców zakończony. Jurorzy testowali zabawki i akcesoria dla dzieci z wypiekami na twarzach

Pomysłodawcy konkursu, serwis Zabawkowicz.pl, zorganizowali testy najciekawszych zabawek i przedmiotów dla dzieci tego sezonu. W malowniczo położonym hotelu Brant w Wiązownej pod Warszawą Jurorzy konkursu uczestniczyli w kilkudziesięciu warsztatach kreatywnych. Było mnóstwo emocji, zaskoczeń i śmiechu.

źródło: instagram

Tegoroczne jury, w skład którego weszli m.in. znani rodzice: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Malinowska, Dorota Gardias, Małgorzata Kosik, Maciej Zakościelny, Joanna Racewicz, Jakub Wesołowski, Agnieszka Mrozińska , Łukasz Nowicki, Wojciech Błach, Viola Kołakowska, Anna Dec, Eliza Gwiazda a także najważniejsi dziennikarze w branży, przyglądało się i samo sprawdzało, jak można się dzisiaj bawić.

Produkty ze znakiem jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców już niedługo będzie można znaleźć w sklepach. Docenione przedmioty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale cechują się pomysłowością i wyjątkową estetyką wykonania. Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl Magdalena Kordaszewska – Zabawkowicz.pl powstał z radości, jaką czerpiemy z zabawy z dziećmi. Chcemy tę ideę promować i udowadniamy, że można bawić się mądrze i ciekawie. Ale przede wszystkim mieć z tego ogromną frajdę. Zabawki nagrodzone naszym znakiem jakości przeszły próbę o zdobyły uznanie blisko setki naszych jurorów, a są to najważniejsi dziennikarze i eksperci w branży, a także znani i lubiani rodzice, którzy mogli przyglądać się reakcjom własnych dzieci. Z kolei Konkurs Nagroda Rodziców powstał z myślą o ciekawych pomysłach ułatwiających życie rodzicom. Nagradzamy w nim przedmioty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi, a produkty ze znakiem jakości Nagroda Rodziców natychmiast zdobywają uznanie odbiorców.

Zobacz galerie z wydarzenia:

Konkurs jest organizowany przez Serwis Zabawkowicz.pl we współpracy z partnerami: Hotelem Brant i firmą Chr. Hansen. Więcej informacji o wydarzeniu na www.ZabawkaRoku.pl i www.NagrodaRodzicow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here