Strona główna Wydarzenia Gwiazdy na premierze filmu „DJ”!

Gwiazdy na premierze filmu „DJ”!

1477
PODZIEL SIĘ

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera filmu DJ. Jest to film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z życia utalentowanej, polskiej DJ Mini. Dziewczyna wchodzi w świat muzyki klubowej, ale brakuje jej wiary w siebie. To środowisko zdominowane przez mężczyzn. Ile będzie musiała poświęcić dla swojej pasji? Czy przekroczy swoje wartości i granice?

Film DJ już w kinach od 19 stycznia. Natomiast my zapraszamy Was na zdjęcia z premiery. Podczas której na czerwonym dywanie pojawili się m.in.  Daniel Olbrychski, Ola Ciupa, Andżelika Piechowiak, Gabi Drzewiecka, BOVSKA, Patrycja Markowska, Tomasz Raczek, Izabela Zwierzyńska, Maciej Zakościelny, Alan Andersz, Kazimierz Mazur.

2 KOMENTARZE

  1. Sorry oglądając tą recenzje i cały firm, nawet po troszku nie potrafił reżyser pokazać pracy dj i spinania się jako DJ na szczeble kariery. Jak chcecie ja pokażę jak wygląda taka praca. Nic w tym firmie nie jest urzeczywistnione, brak jakich kol wiek emocji od strony dziewczyny grającej DJ-ke.

    • Nie widzieliśmy filmu, ale bardzo nam przykro, że nie do końca jest realny. Zapowiadał się dobrze… Trzymamy kciuki za rozwój kariery w tym kierunku 😉 Pozdrawiamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here