Strona główna Wydarzenia Gwiazdy na konkursie Zabawka Roku!

Gwiazdy na konkursie Zabawka Roku!

1353
PODZIEL SIĘ

Znane mamy i ojcowie przetestowali zabawkowe hity 2018 roku. Zobaczcie, jak się bawili podczas 9. Finału Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2018.

Pełne emocji testy najciekawszych zabawek i przedmiotów dla dzieci zorganizował serwis Zabawkowicz.pl. Gwiazdy uczestniczyły w kilkudziesięciu warsztatach kreatywnych i zabawach zorganizowanych w hotelu Brant. Było mnóstwo zaskoczeń, śmiechu i dobrej zabawy.

Tegoroczne jury, w skład którego weszli m.in. znani rodzice: Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Malinowska, Małgorzata Kosik, Iwona Węgrowska, Maja Popielarska, Beata Sadowska, Joanna Racewicz, Agata i Tomasz Wolni, Eliza Gwiazda, Marcin  Mroczek, Łukasz Nowicki, Wojciech Błach, a także najważniejsi dziennikarze  i eksperci w branży, przyglądało się i samo sprawdzało, jak można się dzisiaj bawić.

Produkty ze znakiem jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców to hity 2018 roku. Docenione przedmioty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale cechują się pomysłowością i wyjątkową estetyką wykonania. Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl Magdalena Kordaszewska – Zabawkowicz.pl powstał 10 lat temu by promować ideę, że można bawić się mądrze i ciekawie. Ale przede wszystkim mieć z tego ogromną frajdę. Znak jakości Zabawki Roku to dziś ceniony przez rodziców certyfikat jakości. Nagrody przyznaje blisko setka naszych jurorów, a są to najważniejsi dziennikarze i eksperci w branży, a także znani i lubiani rodzice, którzy mogą przyglądać się reakcjom własnych dzieci. Z kolei Konkurs Nagroda Rodziców powstał z myślą o ciekawych pomysłach ułatwiających życie rodzicom. Nagradzamy w nim przedmioty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi, a produkty ze znakiem jakości Nagroda Rodziców natychmiast zdobywają uznanie odbiorców.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:

Karolina Malinowska
Anna Dereszowska
Katarzyna Zielińska
Anna Dereszowska
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz
Małgorzata Kosik
Agnieszka Wesołowska
Odeta Moro
Odeta Moro
Dorota Michałowska
Wojciech Błach z rodziną
Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki
Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki
Marcin Mroczek
Anna Dec
Maja Popielarska i Anna Dec
Beata Sadowska
Beata Sadowska
Paulina Sykut Jeżyna
Marcin Pawlikowski Extratata z córką
Pusheen
Agnieszka Mrozińska z córką
Eliza Gwiazda z córką
Maja Popielarska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here