Strona główna Pokaz mody Gwiazdy na imprezie: La Mania Mind Blow Party!

Gwiazdy na imprezie: La Mania Mind Blow Party!

2272
PODZIEL SIĘ
materiały prasowe AKPA
Minął rok od premiery przełomowej kolekcji Mind Blow La Manii. Z tej okazji, Joanna Przetakiewicz, która wyrasta na królową stołecznych imprez, zorganizowała huczne La Mania Mind Blow Party. Miejsce imprezy nie było przypadkowe – to tutaj, w klubie Smolna 38, rok temu powstał klip z Mają Sablewską w roli głównej, promujący kolekcję projektantki. Joanna Przetakiewicz postanowiła wrócić do tego miejsca i zorganizować tu imprezę dla setek gości. Jak mówi sama projektantka, Mind Blow to nie tylko nazwa jej kolekcji, ale również jej nowa filozofia życia.
Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz materiały prasowe AKPA
„To hasło oznacza dla mnie szczęście, miłość, namiętność, bliskość, przyjaźń, pasję i fascynację. Chciałabym tą energią obdzielić wszystkich!” – mówiła Przetakiewicz.
Motywem przewodnim imprezy była przyjaźń i nowe znajomości. Sama projektantka wyznała, że marzy jej się, aby każdy z gości zamienił z nią chociaż dwa słowa, bo wszystkich chce lepiej poznać. Ale oprócz pożądanych nieznajomych, pojawiło się również wiele zaprzyjaźnionych z La Manią gwiazd. Tego wieczoru wspólnie z Joanną Przetakiewicz bawili się m.in. Maja Sablewska, Katarzyna Warnke, Wojciech Mazolewski, Honorata Skarbek, Julia Wieniawa, Julia Kuczyńska, Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska, Michał Piróg, Aneta Kręglicka, Marta Wierzbicka, Monika Olejnik, Teresa Rosati, Sylwia Nowak, Paulina Koziejowska, Magdalena Antosiewicz, Magdalena Bieńkowska, Milena Rostkowska Galant, Leszek Stanek, Piotr Czaykowski, Jakub Kucner, Anna Nowak, Aneta Kręglicka, Marta Dyks, Angelika Mucha, Honorata Skarbek, Magdalena Samborska, Marta Sędzicka, Marta Wierzbicka, Hanna Lis.
„La Mania jest marką, która wyznacza trendy i tak też dzieje się dziś. W zeszłym roku, właśnie tutaj robiliśmy film Mind Blow i wierzę, że Joasia wróciła do tego miejsca po to, aby pokazać tę dobrą energię, która nam wówczas towarzyszyła. Moda to nie tylko ubrania, ale cała filozofia. Hasło Mind Blow zrobiło furorę w ciągu tego roku i to dziś celebrujemy!” – powiedziała Maja Sablewska.
Katarzyna Wernke Julia Wieniawa materiały prasowe AKPA
„Dobrze się czuję w takim klubowym klimacie, choć w Polsce rzadko bywam w klubach, częściej bawię się w miejscach tego typu zagranicą. Cieszę się, że Joanna wpadła na pomysł takiej imprezy, bo szczerze mówiąc – to dużo ciekawsze niż pokaz mody!” – wyznała Katarzyna Warnke.
„Za pomysłami Joasi idę w ciemno, więc jestem przekonana, że ten klub to strzał w dziesiątkę. Bardzo podoba mi się pomysł na tę imprezę, a także cała jej organizacja. Większość ludzi z naszego środowiska pewnie poczuła się nieswojo, gdy na wejściu zaklejono nam aparaty w telefonach, ale mnie się akurat ta inicjatywa bardzo podoba. Dzięki temu może wreszcie skupimy się na byciu razem, rozmowach i poznawaniu się, a chyba właśnie o to Joannie chodziło!” – dodała Natalia Siwiec.

Zobacz galerię z wydarzenia: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here