Strona główna Wydarzenia Gwiazdy na Gali Urodzinowej marki BTL!

Gwiazdy na Gali Urodzinowej marki BTL!

1635
PODZIEL SIĘ
Gwiazdy na Gali Urodzinowej marki BTL! fot. Portal Gwiazd

28 września 2017 r. w restauracji Amber Room odbyła się gala lidera na rynku dystrybucji sprzętu medycznego i kosmetycznego – znanej i cenionej marki BTL. Podczas wydarzenia świętującego 15-lecie BTL w Polsce odbyła się też premiera najnowszego multifunkcyjnego lasera trzeciej generacji – StarWalker.

Od 25 lat na świecie, a od 15 w Polsce marka BTL wyznacza trendy na rynku wprowadzając najnowsze technologie. Na gali, na którą przybyło ponad 100 dziennikarzy, Klienci BTL i wiele gwiazd, miała swój debiut prawdziwa gwiazda – StarWalker, ultrawydajny system laserowy Pico-Nano-KTP. Opowiedział o niej Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający BTL w Polsce.

Gwiazdy na Gali Urodzinowej marki BTL! fot. Portal Gwiazd
Wielki urodzinowy tort z logo BTL, obecność wielu gwiazd, które wręczyły statuetki „Marka z misją” dla wyróżnionych przez BTL firm – to tylko niektóre atrakcje tego wyjątkowego wydarzenia. 15-lecie firmy BTL w Polsce świętowały m.in.: Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Królikowska, Ola Bończyk, Olga Gintrowska, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Agnieszka Jastrzębska, Lidia Kalita, Olga Borys, Monika Zamachowska, Lidia Popiel, Olga Ciejek, Hanna Bakuła, Magda Modra, Kacper Krupski.

Zobacz naszą galerię:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here