Strona główna Wydarzenia Gwiazdy od kuchni – warsztaty edycja świąteczna!

Gwiazdy od kuchni – warsztaty edycja świąteczna!

1903
PODZIEL SIĘ
Sylwia Chrzanowska Ewa Szabatin Monika Mrozowska

Świąteczny czas to moment, który chcemy spędzić z najbliższymi – z rodziną i przyjaciółmi. Portal Allaboutlife.pl zaprosił do wigilijnego stołu gwiazdy i blogerów i zorganizował dzień pełen wrażeń i inspirujących pomysłów na rodzinne święta.

Kamila Szczawińska

Zdrowe nawyki kulinarne ale nie tylko – także zdrowe życie i dbałość o zdrowie były motywem przewodnim warsztatów w pięknych wnętrzach kompleksu HotelarniaDo współpracy zaproszono wspaniałych kucharzy, którzy przygotowali wspólnie z naszymi gośćmi kilkanaście potraw świątecznych i wigilijnych. Gotowali z nami: Jacek Blacharski, Łukasz Konik, Krzysztof Chełchowski, Monika Mrozowska, Justyna Marszałkowska-Jakubik oraz Kamila Szczawińska.

Adrianna Palka

Partnerami warsztatów byli m. in:Nissan, który przygotował dla uczestników ekstremalne atrakcje z wykorzystaniem modeli: Qashqai, X-Trail, Micra i Navara. Zepter  ze swoimi najnowszymi urządzeniami, dzięki którym bigos powstał w 30 min a ciasto upiekło się na patelni. Składniki potraw przygotowały:  Ole!, Krasnystaw, Fiskars, oleje SemCo, świeże zioła Baziółka, herbaty Vitax i InkaCurver, dzięki któremu wyciskaliśmy, mieszaliśmy, układaliśmy w pojemnikach do przechowywania żywności. Egmont z grą „Ubongo” – światowy bestseller, który zdobył popularność dzięki bardzo prostym zasadom i błyskawicznej rozgrywce. Ponad 2,5 mln sprzedanych egzemplarzy.

Zobacz pełną relacje z wydarzenia: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here