Strona główna Ubrania Folk Design-poznaj markę prezentowaną na Fashion Day Zakopane!

Folk Design-poznaj markę prezentowaną na Fashion Day Zakopane!

3854
PODZIEL SIĘ
Folk Design NZ: Aneta Larysa Knap fot. Portal Gwiazd

Moją wizją jest wprowadzenie na rynek ubioru, który będzie nadawał się do codziennego użytku, naszpikowany „podhalańskim” designem, malowany przywiązaniem do regionu i fascynacją góralskiego życia.

            Misją natomiast jest rozpowszechnianie w Polsce i na świecie naszych walorów kulturowych i trafienie do jak najszerszego grona, wzbudzenie ciekawości i zaaplikowanie zachwytu nad strojem, który nie musi być tylko szatą dla rodowitych i urodzonych „górali”.

Folk Design fot. Portal Gwiazd

            Produktem finalnym, który chcę ukazać światu i oddać do użytku to linia ubioru „FOLK DESIGN” – finezyjnie zaprojektowanych i perfekcyjnie wykonanych strojów czerpiących pełnią pomysłów i inspiracji z tradycyjnych strojów góralskich. Propozycja połączenia codziennego życia z wyrafinowanym stylem folkloru Podhala. Zwalczyć monotonność i szarość poprzez kolorowe motywy. „Przemycić” to co piękne i wyraziste kulturowo, wkraść się z tym w codzienność naszego ubioru i zaszczerbić w sercach ludzi. Wykuć nowe spojrzenie na dotychczasowy strój góralski.

Produkty takie jak:

– kierpce na obcasie,

– ręcznie wyszywane jeansy z parzenicami,

– nowoczesne płaszcze, kamizelki okraszone motywem folkowym,

– przeróżne torby i akcesoria,

– starannie wykonana biżuteria i dodatki,

– wiele, wiele innych produktów łączących w sobie jedną myśl przewodnią – jeden styl, który ma promować i wzbudzać zadowolenie i zachwyt.

Projekty dostępne są w Showroomie Solna 1 w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here