Strona główna Wydarzenia Fit & Beauty – Warsztaty z Gwiazdami!

Fit & Beauty – Warsztaty z Gwiazdami!

1924
PODZIEL SIĘ
Fit & Beauty - Warsztaty z Gwiazdami! fot. Portal Gwiazd

W połowie września w Studio Electrolux Taste Center odbyły się kolejne z cyklu warsztaty z Gwiazdą organizowane przez portal Allaboutlife.pl

Tym razem pod hasłem Fit and Beauty. Warsztaty prowadziła Kasia Błażejewska- Stuhr, a razem z Nią Karina Zuchora i Sylwia Chrzanowska- Olbryś. Nie lada atrakcją była również nauka tańca z Ewą Szabatin, która właśnie wystartowała z projektem FITFASHIONFREAK oraz wykład marki kosmetycznej Vipera.

Fit & Beauty – Warsztaty z Gwiazdami! fot. Portal Gwiazd

Zdradzimy Wam tylko, że do ich powstania inspirowały nas marki: Cenos i mix zbóż ekspandowanych, Krasnystaw czyli najlepsza śmietana i jogurty, Baziółka – pachnące zioła, aromatyczny ser Lazur, seria produktów Made in Coco (ekologiczna linia z kokosa – cukier, mąka, masło, olej i wiórki kokosowe), herbata Tetley oraz krystylicznie czysta woda z filtrów Aquaphor.

Hitem był także szot z …. trawy pszenicznej – który wypija się, aby natychmiast odzyskać dobre samopoczucie, uzupełnić organizm we wszystkie cenne substancje, które są nam potrzebne aby być zdrowym na co dzień. Dystrybutor produktu, firma Living Foods Polska sama dla Was hoduje trawę – można ją zamówić przez Internet a potem wycisnąć i cieszyć się dobrym zdrowiem.

Fit & Beauty – Warsztaty z Gwiazdami! fot. Portal Gwiazd

Wydarzeniem spotkania była premiera na polskim rynku nowego projektu – sklepu internetowego Gustopremium.pl – gdzie znajdziecie wszystko co tylko można sobie zamarzyć aby się zdrowo odżywiać i żyć – od sprzętu typu wyciskarki po organiczne kosmetyki i produkty spożywcze. Wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem najwyższej jakości wyciskarki Oscar, która poradziła sobie z wyciskaniem, robieniem makaronu i przecieraniem.

Fit & Beauty – Warsztaty z Gwiazdami! fot. Portal Gwiazd

Wśród uczestniczek były m.in: dziennikarka Beata Chmielowska-Olech, dziennikarka i blogerka Agnieszka Kałuża Aga Pomaga, topmodelka Kamila Szczawińska, aktorka i blogerka Monika Mrozowska, redakcja Claudia, Portal Gwiazd, blogerki  Thirtyfashion, Cooka.pl, Ashplumplum, Olciiak, Must Have Fashion, Spinki i szpilki, Manufaktura Radości i Neonowa Strzała. Pojawił się także MatataMaciek Lisowski.

Zobacz naszą galerię z wydarzenia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here