Strona główna Uroda Finał Miss Polski Nastolatek 2018 – 4 lipca w Czwórce

Finał Miss Polski Nastolatek 2018 – 4 lipca w Czwórce

1899
PODZIEL SIĘ

Miss Polski Nastolatek 2018 została Zuzanna Poteraj. Galę finałową konkursu, podczas której zwyciężczyni pokonała 20 innych pretendentek do korony nastoletniej miss będzie można obejrzeć w środę, 4 lipca, o godz. 21 w Czwórce.

Na scenie amfiteatru w Kozienicach podczas sobotniej gali o koronę Miss Polski Nastolatek  2018 rywalizowało 21 kandydatek, które przyjechały z całego kraju a nawet spoza jego granic. Dziewczęta zaprezentowały się w kolekcji sportowej Cardio Bunny, strojach kąpielowych Self Collection, kolekcji streetwearowej Patriotic i sukienkach wieczorowych La Metamorphose.

Podczas koncertu finałowego – prowadzonego przez Roberta Jarka „Mykee” oraz Klaudię Wiśniowską – w reżyserii Szymona Łosiewicza, jury, w którym zasiedli między innymi Miss Polski 2017 Kamila Świerc, Miss Polski Nastolatek 2017 Klaudia Kucharska wybrało Miss Polski Nastolatek, cztery wicemiss, Miss Internetu i Miss Jovi.

Koronę Miss Polski Nastolatek założyła czternastoletnia Zuzanna Poteraj reprezentująca Podlasie. Zuzia uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Łomży, ma 176 cm wzrostu, uprawia lekkoatletykę i przez 7 lat tańczyła taniec towarzyski. Poza szarfą i koroną otrzymała wycieczkę zagraniczną oraz propozycję kontraktu z agencją modelek New Stage.

Pierwszą Wicemiss Polski Nastolatek 2018 została Karolina Zaworska, siedemnastoletnia uczennica LO w Dębicy, drugą – Wiktoria Wiśniewska, szesnastolatka z Grajewa, trzecią siedemnastoletnia Aleksandra Nocuń z Łodzi  a czwartą Aleksandra Lubiniecka, szesnastolatka z liceum w Białymstoku.

Zobacz także: Magiczny pokaz Patrycji Kujawy! Doda i Agnieszka Rylik!

Tytuł Miss Jovi trafił do 15 letniej Julii Florczak, uczennicy ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia in. H. Wieniawskiego w Łodzi. Miss Internetu została Julia Jaworska osiemnastolatka z Londynu, reprezentująca Polonię Brytyjską.

W najbliższą środę o godz. 21  w retransmisji Czwórki widzowie  będą mogli zobaczyć przebieg tego magicznego wieczoru, podczas którego nie zabrakło konkursowych emocji i wielu wzruszeń oraz  niezapomnianych chwil, które dla niejednej uczestniczki finału mogą być początkiem kariery,  jak miało to miejsce w latach poprzednich. Konkurs stał się przepustką do świata mody i showbiznessu dla wielu pięknych dziewcząt, a wśród jego laureatek są Agnieszka Cegielska (MPN 1995 Agnieszka Gołąbiewska), Dorota Czaja (MPN 1997), Julia Pietrucha (MPN 2002), Rozalia Mancewicz (MPN 2004) czy Weronika Szmajdzińska (MPN 2011).

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:

fot. materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here