Strona główna Showbiznes Koniec choroby Ewy Lubert?

Koniec choroby Ewy Lubert?

2023
PODZIEL SIĘ
NZ: Ewa Lubert źródło: Facebook

Rozmawialiśmy dziś z Ewą Lubert, która ostatnie miesiące walczyła z niebezpieczną infekcją oczu.
Badało ja wielu lekarzy i każdy stawiał inną diagnozę. Niestety poprawy wciąż nie było.

Dziś wiemy że w końcu  „Mamy sukces, mówi Ewa, chciałabym z całego serca podziękować Dr Karolowi Majewskiemu za uratowanie mojego oka oraz cudowną i profesjonalną opiekę. Jeżeli chcecie wyleczyć chorobę a nie zaleczyć objawy to dr Karol na pewno Wam pomoże”

NZ: Karol Majewski źródło: Facebook

Karol Majewski Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Mikrobiologia i Immunologia oraz absolwent Oddziału Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Diagnosta Laboratoryjny, specjalista Mikrobiologii Klinicznej. Doktorant Uniwersytetu Medycznego Łodzi w Zakładzie Immunologii Doświadczalnej. Członek Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych, specjalista ds. antybiotykoterapii w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc w Łodzi. Właściciel Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical.
Zajmuje się realizacją prac badawczo – rozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk biotechnologicznych i medycznych. Prowadzi badania kliniczne z firmami farmaceutycznymi i medycznymi. Badania kliniczne dotyczą m.in. racjonalnej antybiotykoterapii oraz innowacyjnych metod diagnostyki i leczenia chorób zakaźnych.

Gratulujemy poprawy zdrowia Pani Ewo.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here