Strona główna Paznokcie Dawid Woliński z Joanną Krupą promuje swoją kolekcję lakierów Neonail!

Dawid Woliński z Joanną Krupą promuje swoją kolekcję lakierów Neonail!

1837
PODZIEL SIĘ

Dawid Woliński, jeden z najpopularniejszych polskich projektantów wspólnie z marką NeoNail wypuścił właśnie linię lakierów hybrydowych sygnowaną swoim nazwiskiem- NeoNail Thermo Color by Dawid Woliński. W kampanii Dawidowi towarzyszy ambasadorka NeoNail i jego serdeczna przyjaciółka, Joanna Krupa.

Thermo Color by Dawid Woliński to 9 pastelowych lakierów hybrydowych, które zmieniają kolor wraz z temperaturą otoczenia:

Specjalnie dla marki NeoNail zaprojektowałem kolekcję termicznych lakierów hybrydowych, czyli lakierów, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury, otoczenia, ciała, emocji. Są to cudowne, piękne pastele – inspirują mnie w mojej pracy, ale myślę, że również dla wszystkich Pań będą motywacją  do wiosennych zmian w garderobie –  do zrzucenia ciężkich płaszczy, kurtek na rzecz lekkich, kobiecych sukienek, do zabawy kolorami i swoim stylem. I do tego Was właśnie razem z marką NeoNail zachęcam! – mówi Dawid Woliński

Zobacz także: Targi BEAUTY FORUM m.in. Rozenek, Krupa, Górniak!

4 marca podczas Targów Beauty Forum Dawid Woliński i Joanna Krupa spotkali się z fanami na stoisku NeoNail. Podczas tego spotkania Joanna miała na sobie spektakularną suknię projektu Dawida, która została stworzona specjalnie na potrzeby kolekcji Thermo Color by Dawid Woliński.

 

Zobacz zdjęcia:

Joanna Krupa i Dawid Woliński
Joanna Krupa i Dawid Woliński
Joanna Krupa
Joanna Krupa

3 KOMENTARZE

  1. Szczególnie udana kolekcja termiczna, bardzo lekka i wiosenna, sprawdzi się też latem 🙂 Póki co przetestowałam tylko Glossy Satin, ale prezentuje się i trzyma paznokci fantastycznie 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here